Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak amikor egyedül...

Mit csináljak amikor egyedül vagyok és unatkozom?

Figyelt kérdés
Olyan programokat elfoglaltságokat szeretnék amivel bármikor eltudom foglalni magam amikor egyedül vagyok és unatkozom
2018. dec. 6. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét, nézz filmet, fejts rejtvényt (ajánlom a grafilogikát), tanulj meg valamit (nekem például életem egyik legjobb döntése volt, hogy megtanultam kötni). Számtalan lehetőség kínálkozik.
2018. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg válaszolni olyan kérdésekre az oldalon, amelyekre nincs válasz. 9millió kérdésből elmegy az idő...
2018. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az olvasás remek időtöltés, lehet könyvtárból kölcsönözni, facebookon megvenni marketplace-en, vagy pl könyvesboltokba sem drága, én mindig az akciós online részleget bújom, sőt az Auchanban is látok jókat, a coopos boltokban.

A rajzolás sem drága, egy csomag a/4es lap, grafitceruza, színesceruzák, radír és faragó kell hozzá.

Én most 3000 forintért láttam kötőszettet, olcsóbban jönnék ki, mint egyesével, hiába nem vagyok már gyerek, mert a JátékNeten néztem. Ugyanott találtam 1000 db-os puzzle-t olcsón, azzal jól el lehet lenni egy darabig. De én el vagyok azzal is, hogy egy füzetbe írogatok recepteket és később főzök-sütök.

Jön a karácsony, van pénzed? Mert akkor feldíszíthetnéd a házat, vagy teljesen ingyen kitakaríthatnál, esetleg néha főzhetnél édesanyád helyett mondjuk kezdj paprikás krumplival, nagyon egyszerű, finom és laktató!

A wishről 5000 forintért lehet rendelni varrógépet, és 8000 forintért teljes géllakk szettet.

A varrást is jó, ha megtanulod!

Nézz szét, vannak-e ingyenes tanfolyamok, pl nálunk van varrótanfolyam és ecdl.

De magadtól is tanulhatsz pl nyelvet, mikor unatkozol. Ha szép az idő, kimehetsz futni. Egy jó futócipő drága, de utána már ingyen van, esetleg séta útközben egy bevásárlással, ezzel is segítesz édesanyádnak. Rugdoshatod a labdát a falhoz, esetleg nincs a sulidban valami szakkör? Pl kosár, énekkar, színjátszó?

Szuper dvd-k a neten, jógagyakorlatok, az úszás sem olcsó és az egyetlen sportág, ami erősíti a tüdőd.

Én régen sokat írtam Word-be fanfictionoket, novellákat, egyik volt barátnőm pedig verseket.

Diákmunkára is mehetsz, ha elmúltál 16 hétvégente és megkeresed a hobbiknak az árát.

Vagy, egy kutya árát! Ezzel bizonyítod felelősséged, csak ne feledkezz meg az oltásokról, kutya mellett nem fogsz unatkozni! Menhelyről ne hozz, inkább dolgozz meg érte, akkor biztos nem fogod visszavinni szegénykét.

2018. dec. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!