Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire lehet befutni egy...

Mennyire lehet befutni egy ilyen fajta youtube csatornával?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy Magyarországon mennyire lehet sikeres egy testépítő feladatokat bemutató/testépítő prankos youtube csatorna(nagyjából hasonló témák mint Conor Murphy).És ha csinálok akkor milyen nyelven lenne sikeresebb magyar vagy angol?
2018. dec. 7. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre már ott van a Builder.


Angolul annyi van, hogy Dunát rekeszthetsz vele.


Legfeljebb úgy érdemes, hogy jópofára csinálod, sokkal közvetlenebbül, tehát más stílusban, mint a többi. Így lenne rá igény.

Ötletnek nem rossz. Én támogatom (Y)

2018. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem az angolt ,mert ezeknek a prankoknak a "fő célpontjai" a fiatalabb lányok manapság meg szinte már mindenki tud minimum B1/2es szinten angolul így a szöveget/feliratot külföldön is megértenék és nagyobb nézetség/több feliratkozó lenne
2018. dec. 7. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:

ország és kultúra függő, hogy mennyire hajlandóak feliratos videókat nézni. Amerikában pl. nem hogy a felirat, de még a szinkron sem igazán elfogadott a többségi társadalomban (kb. olyan művészfilmes hülyeségnek tekintik, mint nálunk a művész mozik feliratos filmeit), ezért is van annyi példa rá, hogy egy jól sikerült európai filmet inkább leforgatnak amerikai verzióban, minthogy az eredetit feliratosan, vagy szinkronosan adják.

YouTube csatornákkal lehet, hogy más kicsit a helyzet, de kétlem, hogy feliratozva igazán széles közönséget meg tudnál szólítani. ha külföldi közönségben gondolkozol, mindeknépp csinál inkább külön angol változatot és külön csatornán told őket!


hogy maga a tematika mennyire lehet sikeres és hogy te mennyire tudnád jól csinálni, azt csak az idő tudja eldönteni. vágj bele, próbáld meg, menet közben finomítgass, fejlessz rajta és a közönség majd eldönti, hogy mennyire vevő rá. konkrét videók nélkül agyalni rajta, hogy vajon milyen lehetne teljesen felesleges. kezdd el kísérleti jelleggel, ha már van 1-2 videód, mutasd meg barátoknak, kérd ki a véleményükekkönnyű, de attól, hogy valaki mond egy véleményt még nem biztos, hogy igaza van. pl. ha engem megkérdeznél, hogy milyen videókat néznék, egyáltalán nem biztos, hogy olyan tulajdonságokat és szempontokat sorolnék, amik valóban igazak is azokra a dolgokra, amiket tényleg szoktam nézni. nem azért, mert nem vagyok őszinte, hanem azért, mert az ember hajlamos egészen máshogyan értékelni az ízlését, mint amilyen valós dolgok alapján döntéseket hoz. pl. mindenki utálja az átverős címeket, viszont ha kevesebb embernél működne, mint amennyinél igen, akkor szépen leszoknának róla a weboldalak. csakhogy amíg a gyakorlatban több esetben működik, mint nem, addig érdemes használni. ugyanez a helyzet az íratkozzatok fel szövegekre, hírlevél és popup ablakokra is. nem azt kell csinálni, amit mondanak az emberek, hogy tetszik/nem tetszik nekik, hanem amit a számok igazolnak, hogy működik...

2019. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!