Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyire lehet befutni egy ilyen fajta youtube csatornával?

Az lenne a kérdésem,hogy Magyarországon mennyire lehet sikeres egy testépítő feladatokat bemutató/testépítő prankos youtube csatorna(nagyjából hasonló témák mint Conor Murphy).És ha csinálok akkor milyen nyelven lenne sikeresebb magyar vagy angol?

dec. 7. 00:31  Privát üzenet  

A válasz

Erre már ott van a Builder.

Angolul annyi van, hogy Dunát rekeszthetsz vele.

Legfeljebb úgy érdemes, hogy jópofára csinálod, sokkal közvetlenebbül, tehát más stílusban, mint a többi. Így lenne rá igény.

Ötletnek nem rossz. Én támogatom (Y)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont dec. 7. 12:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem az angolt ,mert ezeknek a prankoknak a "fő célpontjai" a fiatalabb lányok manapság meg szinte már mindenki tud minimum B1/2es szinten angolul így a szöveget/feliratot külföldön is megértenék és nagyobb nézetség/több feliratkozó lenne

# 2/2Időpont dec. 7. 23:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyik fajta fotópályázatra beküldött képeket be lehet küldeni másik pályázatra is?
Hogyan találok ilyen fajta szivatásos vicceket munka helyre?
Lehet valahol olyan üvegszálas sátorrudat kapni külön, ami gyereksátorhoz való, azaz a vékonyabb és rövidebb fajta? 7mm átmérő,50cm hosszú?
Melyik fajta süthető gyurmát érdemes venni? Milyen festéket vegyek hozzá?
Csak én nálam ilyen pocsék minőségű ez az új fajta RTL Most.hu?
Hogy hívják ezt a fajta rejtvényt?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!