Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a regényem első oldala?

Milyen a regényem első oldala?

Figyelt kérdés

Egy foxiai, vagy tholtaxi egy dupláját kéri el, mint egy ember – mondta Steven Russel, ahogy hátradőlt a székében. A komputerkalóz jó színész volt. Ez segített neki túlélni a Külső űrt. Nem mutatta, hogy be lett volna rosálva a két vele szemben üldögélő szerencsevadásztól.  – Mind a két faj komputerb*zik gyülekezete, akik ezt művészetként fogják fel.

- Azt amit te csinálsz az művészet? – kérdezte az a férfi, aki Hawkinsként mutatkozott be. A férfi a húszas évei végén járhatott, barna haja csapzott, enyhén hegyes állán kiütközött a borosta. A testalkata nem egy nehézfiúé, hanem egy harcművészé volt.

- A művészetért a megbízók hajlamosak sokat fizetni – válaszolta Russel

A mellette ülő lány . Világosbarna haját egyetlen kontyba hordta. Finom vonásai és kék szeme vonzóvá tette Russel számára. Erica Jadeként mutatkozott be.

- Nem értem ezt a gondolatmenetet – szólalt meg Erica.

Russel ki fújta a levegőt. Most jön a reklámszöveg.

A Külső Űrben az első és legfontosabb szabály az, hogy értsél valamihez, ha szabad akarsz maradni.

Már pedig az a kocsma ahol most voltak valójában egy kirakodó vásár volt.


2010. jún. 27. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miről fog szólni? idáig nem nagyon lenne mibe belekötni, sztem nem rossz:)
2010. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát nincs benne sok összefüggés és elég gyenge eddig.
2010. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem olvasnám tovább:(
2010. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom a p*cs*ba. Ha sz*r.
2010. jún. 27. 17:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros, van benne néhány vesszőhiba. Engem a Cowboy Bebopra emlékeztet, de ez egyéni vélemény.
2010. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem mondtuk hogy szar

miattunk ne hagyd abba

csak még nem tudjuk miről fog szólni, de ne nekünk írd

2010. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja ok. Amúgy egy 25 részes sorozat első része lesz. Hogy ha lesz egyáltalán aki kiadja.
2010. jún. 27. 17:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ha 25 részes lesz, akkor egy fél oldalból még jó, hogy nem értjük a sztorit xD
2010. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Különálló sztorik lesznek, de a háttérben lesz több részen átivelő sztoriszál. Mint pl az X-Aktákba.
2010. jún. 27. 18:04
 10/15 anonim ***** válasza:
első vagyok. NE hagyd abba. ha nem vagy elégedett, kezdj egy újba, lehet, hogy csak a stílus nem áll közel ahhoz, amiben nagyon zsír lennél. de ha érzel magadban tehetséget, abba ne MERÉSZELD hagyni;)
2010. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!