Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes lecserélnem az iPhone...

Érdemes lecserélnem az iPhone 6s (16gb) -s telefonomat iPhone 8/8 plus vagy X/XR-re? (256gb-osak) Érveljetek

Figyelt kérdés
Igazából azért szeretném lecserélni mert nagyon hamar merül a mostani telóm + nagyon kevés ez a 16gb. Más bajom nincs vele. Szerintetek megérné?

2018. dec. 20. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb háttértár mindenképp előnyös, de szerintem az Apple nem olyan irányba ment el, amit a felhasználóinak, mint szintén felhasználó, javasolnék követni. Nekem 7 Plus 128GB van és inkább szemezek a Sony XZ szériával vagy Google Pixellel, mint frissebb almával.
2018. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

én személy szerint 8 plust vennék

x és a 8as széria belül ugyanaz

xr t nem érdemes

én 8 plust ajánlom neked , szép is jó is, dupla kamera és ugyanúgy van benne portré mod (de csak a plusba a sima 8ba nincs)

2018. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mire váltottál végül? Én is pont ebben a dilemmában vagyok.
2019. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
iPhone 8 plust választottam és 256gbost. Nagyon jó döntés volt, imádom ezt a telefont!! Mindenre van tarhelyem filmek, zene stb., a kamerája csodálatos nagyon profi képeket tudok vele csinálni. Én mindenképp ajánlom!!🥰🥰
2019. febr. 12. 22:34
 5/5 anonim válasza:
100%
Köszi a választ! Nekem kicsit fura a 8plus kamugombja, ez tart csak vissza, de nagyon úgy érzem XR lesz az utód.
2019. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!