Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan használjam az USA-ba a...

Hogyan használjam az USA-ba a magyar telefonomat?

Figyelt kérdés
Kettö hét múlva utazok ki egy hétre az USA-ba és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám az Iphone 6s telefonomat ott használni? Gondolok itt például mobilnetre, telefonhívásra. Itthon a szolgáltatónál tudok kérni olyan kártyát ami ott müködik vagy majd ott kint kell vegyek?

2018. szept. 9. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni kártyád is működni fog, de nem lesz olcsó. Jobban jársz ha ott veszel mobilnetes kártyát.
2018. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Egy hetet csak ki bírsz ha nem a neten lógsz.

Fotózz sokat és majd itthon szétküldöd.

2018. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod használni, de nem érdemes. Legutóbb mikor kint voltam, több, mint 700 Ft volt a percdíj, azóta csak drágább lett.
2018. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vettem kint kártyát.
2018. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fuggetlen a telefonod, akkor semmi akadalya, hogy besetalj egy T-mobil uzletbe (itt kint az USAban), es vegyel egy SIM kartyat. A T-mobilnal van olyan, hogy veszel egy kartyat, fizetsz 30-40 dodot es kapsz erte 100 lebeszelheto percet meg kb. 4 giga datat **. Az egy hetre tobb is mint eleg!

Mukodni fog a magyar is, de marha sokba fog kerulni, es azert is felszamolnak majd, ha kicsorog a telo de nem veszed fel :(


** fenti arak allamonkent/csomagonkent valtozhatnak

2018. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Metropcs-nel $30-ert kapsz szerzodes nelkul unlimited talk, txt, internet sim kartyat.
2018. szept. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 +1 MetroPcs korrekt arak es gyors internet.
2018. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Vodafone red-es vagyok, es napi 1000 Ft-ért hazai percdijakkal tudtam telefonálni, netezni, a tarifacsomagom erejéig. Nekünk megérte, mert kint is nagyon sokat kellett használjuk a netet, telefont munkából kifolyólag. Csak akkor szamlazza az 1000 Ft-ot, ha aznap tényleg használom is a telefont, netet. 2 hetet voltunk kint, és tényleg csak 14 ezerrel többet kellett fizetni, semmivel sem többet. Aki tényleg sokat használja a telefont, annak ez megéri.
2018. nov. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!