Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Twitch-ről hogy lehet levetetn...

Twitch-ről hogy lehet levetetni a ban-t?

Figyelt kérdés
Néztem egy streamet kommenteltem egy sort nem trolkodásnak vagy oltásnak szántam mégis lebannoltam a chatről emiatt. Ezt hogy lehet visszavonatni? :/
2018. dec. 28. 13:59
 1/3 anonim válasza:

Csak a streamer, moderátorok tudják a ban-t levenni rólad.


Mit kommenteltél és hova?

Lehet te nem trollkodásnak szántad, de ez a moderátoroknak/streamernek úgy jött le, hogy trollkodsz vagy szabálysértést követtél el. Nem hiába van egyébként a streameken a chatszabályzat, valamint a leírásban is van ahol le van írva, hogy hogyan ne viselkedj a cseten.

2019. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Twitchen liveban kommenteltem egy olyasvalamit ami a streamernek nem tetszett pedig nem akartam senkinek sem ártani vele. Bannolt a chatről. Ezt hogy lehet visszavonatni?
2019. febr. 9. 11:07
 3/3 anonim válasza:

Nem lehet. Csak a streamer vagy a moderátorok tudják.

Ruben szokott feloldani embereket, ha ráírnák és úgy gondolja akkor feloldja. És majd ő fog olyan streamet is tartani, amiben azt, aki ír unbannolja.

2019. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!