Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Előfordult már valaki ez az...

Előfordult már valaki ez az üzenet, a mikor aktiválni próbálta a twitch vagy video prime-ot? (lent)

Figyelt kérdés

"Oh no! We can’t enable Twitch Prime on your account.

"It looks like there was an error activating Twitch Prime.

Common issues include problems with the credit card used to sign up for Prime where the credit card may be invalid or declined. To manage your Prime membership including updating credit card info click here. For other common issues click here."


Ha igen, akkor hogyan sikerült megoldani?



2018. okt. 31. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Végre! 5 nap amazon support után sikerült megcsinálnom. Bárkinek kell segítség ezügyben szívesen segítek. :)
2018. okt. 31. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt az üzenetet kapom :/
2018. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha ki jön ez az üzenet utána próbák ráfrissíteni (F5), ha nem jó akkor írj a supportnak chat-en, hamar megoldják.


Előtte még próbáld meg ezt is hát ha segít:

(vr fórumon is megérdeklődtem idézem a választ)

"Nekem is ez volt a gondom. A probléma okozoja, hogy ha az otp netbanknál bemész a kártyádra ahol a napi limiteket tudod állítani akkor ott van egy olyan 3. hogy Virtuális költési limit. Na a twitch prime ezt használja és ez gyárilag nincs beállítva ezért dobja vissza. Én ma beállítottam a legkisebb összegre(10.000 huf) és sikeresen fel is iratkoztam twitch prime-ra."

2018. nov. 26. 00:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm, de nálam sajnos nem ez a gond.Már be van állítva 50.000Ft limit, a bankban már megcsináltuk
2019. jan. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!