Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudtok ajánlani külföldi youtube csatornákat?

Főleg youtuberek csatornáira gondolok, pl. könyvek, zene, filmek, lakberendezés, esetleg szépségápolás, divat témakörben, olyanra ami egy 25 évesnek is érdekes lehet, szóval nem baj ha komolyabb témákat is érint (úgy értem, többet is tud, minthogy elmeséli hogy mi van a táskájában).

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, YouTuber, zene, divat, könyv, kultúra, film, mozi, lakberendezés

jan. 4. 16:35  Privát üzenet  

A válasz
colibri00 nevű felhasználó válasza:

Én követem a Cimorelli-lányok csatornáját, náluk van zene bőven, meg szépségápolás-öltözködés.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 13. 19:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok mondani jó lovas youtube csatornákat, lehet magyar, illetve külföldi, de abbol lehetőleg lehetőleg angolt? Jöhet bármi, majd válogatok.
Milyen jó edzős YouTube csatornákat tudtok, amit ti is követtek?
Tudnátok nekem külföldi youtube csatornákat ajánlani háztartás-lakberendezés-diy témákban?
Milyen programmal lehet külföldi csatornákat nézni?
Lehetséges ingyen külföldi csatornákat hozzáadni UPC tévéhez? Ha igen akkor hogyan lehet?
Hogy tudok külföldi sport csatornákat ingyen nézni a neten? (Egészen pontosan a máltai Malta Starst szeretném)

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!