Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnatok olyan oldalakat...

Tudnatok olyan oldalakat ajanlani mint a Wish es az Aliexpress?

Figyelt kérdés

A Wish sajnos nem fogadja el a Maestros kartyamat, az Ali meg problemas oldal.

Vannak ehhez hasonlo oldalak ami kb ilyen olcso mint a Wish? Nem gond ha angol az oldal, bar az jo lenne ha nem dollart adna meg hanem forintot, ha tudtok bamilyen ilyen oldalt ami ilyen olcso azt megkoszonom :)


2019. jan. 6. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A Maestro kártyát jellemzően sehol nem fogadják el online fizetéskor, kevés kivétel van, és nem a nagy áruházak/piacterek azok. Kevesebb nyűg, ha kérsz a banktól egy Visa/Mastercard kártyát.


Az olcsósággal amúgy vigyázz, mert Wish-en nem létező árakról akcióznak, és megtévesztőek az árak. Az a termék soha nem került annyiba, mint aminek beállítják, a "leárazás" a valódi árkategóriája a terméknek, nem a tízszer akkora áthúzott összeg.

2019. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen nyilvan tudom hogy nem kerul annyiba, de nekem az szamit hogy annyiert jon le amennyi ki van irva nem amennyi at van hizva az engem nem erdekel mert nyilvan valo hogy nem kerulne annyiba.


Igen tudom hogy keves hely fogadja a Maestrot de masik kartyam is van az Visa ugyhogy azt elfogadna a Wish de mar unom azt hasznalni, csak kivancsi vagyok vajon van e tobb ilyen oldal ami ennyire olcso

2019. jan. 6. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!