Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok írni tippeket? Többi lent

Tudtok írni tippeket? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval annyi lenne, hogy tudtok-e nekem írni "Összephotoshoppolható" dolgokat? Azaz annyi hogy írjatok olyat, amit én majd össze photoshoppolok,mivel szeretek photoshoppolni, csak nincs ötletem. Előre is köszi :)

2019. jan. 16. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha beütöd youtubon hogy "matte painting" sok videót kihoz, amiből szerezhetsz inspirációt. Gondolom nem akarsz külön képet készíteni, csak netes képeket összeollózni. Arra tökéletes.

Ha esetleg fotózni is szeretnél, akkor embereket klónozni, pl akár magadat is beteheted többször egy képbe. Van fent egy csomó kép, ahol két különböző állat van összemontázsolva, vagy egy állat meg egy tárgy. Esetleg arcokat megcserélni, vagy torzítani, vagy létrehozni valami szürreális képet, ilyen Salvador Dalí stílusban. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2019. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. jan. 17. 06:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy szuper képsorozatot (kerestem, de már nem találtam meg). A lényege az volt, hogy a fotós az utcán képeket készìtett a járókelőkről ugyanabból a szögből, napokon át. Aztán egy képre montìrozta azokat, akiknél Starbucksos pohár volt, egy másikra, akiknél újság volt stb. Nagyon jópofa volt!
2019. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!