Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Szeretnek instagramon egy oldalt ahol az idezetek es a sajat verseim kapnak helyet?

Semmi olyasmi nem jut eszembe. Azt mondtak nagyon jol irok es erdemes lennile ezzel foglalkoznom

Keress kérdéseket hasonló témákban: vers, konyv reszletek, idézet, Instagram, oldal, tanacstalansag

jan. 17. 18:19  Privát üzenet  

A válaszok
Mi a kérdés?

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 17. 18:32 Privát üzenet
Várjuk a referenciákat.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 17. 18:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jajj kitorlodott valahogy :D

A kerdes az, hogy mi legyen az oldal neve?

# 3/4Időpont jan. 17. 21:54 Privát üzenet
A Nyolcvanmilliomodikinstagramoslibaomlengese szerintem megteszi.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 18. 15:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szemoldok bevagasaval kapcsolatosan szeretnek kerdezni tobb lent!?
Ha a google chrome-ból nézek meg valakit az instagramon, nem vagyok bejelentkezve a Facebookba, nincs instám. Az nyilvános a profilja. Láthatja valami úton módon, hogy valaki...
Miért szeretnek az emberek jobban ha elérhetetlen vagyok?
Vettem egy fodraszati probababa fejet amin tudok gyakorolni fonni. Szoke szinu a haja de szeretnek valami extremebbet. Pl: Lila, kek, zold. Szerintetek a rendes hajfestek befogja...
Hogy tudom megnézni Instagramon hogy egy személy mikor volt utoljára elérhető?
Valaki segítsen ez mi ez akkor jelenik meg mikor valakit be szeretnek kovetni instagramon?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!