Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés
balintbalogh1202 nevű felhasználó kérdése:

Ha raktam egy tippmixet és holnap délbe lesz vége és ha bejön akkor be válthatom dél után?

Keress kérdéseket hasonló témában: Tippmix

jan. 21. 17:18  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bejön egy fiú, de nagyon jóba vagyunk és ha elmondanám neki félek hogy ennek a barátságnak vége lenni Mit csináljak mondjam el neki vagy ne?
LG smatr tv-n a Youtube betölt, majd bejön egy youtube embléma a sarokba és itt vége, csak kilépni lehet. Mi lehet a baj? Net kapcsolat az van a mert a többi alkalmazás megy
Srácok, nektek bejön, ha egy lánynak színesre van festve a haja vége? 14/L
Lányok,!? Van egy lány. és nekem nagyon bejön, csinos meg minden, ő is látott már engem ( mondjuk ez természetes ). és szerintetek elmondjam neki, hogy tetszik nekem? Mert félek...
Miért csinálja a főnököm, hogy munkaidő vége előtt bejön 10 perccel, és itt van még plusz 1-2 órát?
Amikor win10-en akarom futtatni a Command and Conquer Generals-t, bejön a töltőképernyő majd kilép és vége, vagy éppk iírja azt, hogy ellenőrizzem hogy a hardwerek megfelelnek-e...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!