Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csinálja a főnököm,...

Miért csinálja a főnököm, hogy munkaidő vége előtt bejön 10 perccel, és itt van még plusz 1-2 órát?

Figyelt kérdés
Persze a túlórát esze ágában sincs kifizetni, ha meg megemlítem kis regényt mesél - ír. Úgy érzem direkt szívat.

2014. máj. 13. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
és ha ott van? felállsz, munkaidő vége, viszlát...
2014. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Azert, hogy megmutassa, hogy a munkaidonek akkor van vege, mikor o ugy gondolja...


az ilyen helyrol jobb lelepni hamar.

2014. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Őszödi Ferenc ***** válasza:
20%
Nem értem. Honnan tudod, hogy a te munkaidőd lejárta után mennyit van még bent a főnök? Otthonról figyeled kamerával?
2014. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Ó, ez ismerős. Nekem 10 perccel a munkaidőm lejárta előtt szokott telefonálni, hogy mindenképpen, sürgősen és fejvesztés terhe mellett várjam meg!

És ezután kb. két órával megérkezik, hogy dolgozzunk újabb két órát kb... De olyan is volt, hogy aztán (órák múlva) telefonált, hogy mégse jön, ezért inkább másnap túlórázzunk, vagy menjünk be hétvégén.


Persze nem fizeti ki.

2014. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Őszödi Ferenc ***** válasza:
52%
Aki hagyja magát... :-)
2014. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Erre ő pontosabb választ tudna adni, mint 9 millió falhasználó együttvéve.
2014. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért is lettünk lepontozva...?
2014. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak nekem van kulcsom az épülethez, így nehezen tudnám ott hagyni egyedül. Már olyan is volt hogy eljöttem - nem vártam meg, ès akkor is papolt. bejön és a megbeszélésünk nagy részében a családtagjaival telefonál 30perceket. Már azon is gondolkoztam hogy inkább leszek munkanélküli csak ezt ne kelljen elviselnem. Ezt szerintem csak az tudja aki átélte. Kibirhatatlan. Mert ha még honorálná valahogy vagy havonta 1x-3x fordulna elő.. De nem. Minden héten legalább 3x. Még peogramot se tudok meló után tervezni.
2014. máj. 14. 07:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért tűröd el? Ahelyett, hogy nekünk öntenéd ki a lelked, neki kéne szépen megmondani, mi a gondod. Vagy felállni, és elmenni a munkaidőd végén. Az meg kit érdekel, hogy kinek van kulcsa (amúgy a főnöknek miért nincs?)
2014. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Kezdj el másik munkát keresni. És beszélj vele. Én nem mondom, hogy hagyd ott most rögtön, mert bár más faszával könnyű lenne verni a csalánt, de a számláidat nem fogom befizetni helyetted.
2014. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!