Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel töltsem a napom?

Mivel töltsem a napom?

Figyelt kérdés
Számítógép függő vagyok jelenleg (WOW). Abból áll a napom hogy délben felkelek, megebédelek a családdal, fél óra alatt megcsinálom a házimunkákat és megyek is a gép elé. 2 től 5 ig szoktam játszani, aztán elmegyek nagyszüleimhez, ott vagyok fél 6 tól fél 8 ig. Hazamegyek megfürdök, vacsorázok és 8 tól 12 kb gépezek, aztán befekszek az ágyamba és hajnali 3 ig telefonozok. Így múlik el minden napom. Jelenleg munkanélküli vagyok, de keresek állást. Ez még nem olyan veszélyes függősség szerintem. De az már elég baj hogy kb csak ez az egyetlen dolog ami lefoglal, a WOW. Szociális életem most romlott. Eddig minden hétvégén eljártam bulizni, most kb 3 hete nem. Kevés barátom van. Nagyon lefoglal a WoW és ez mát nem jó irányba vezet. Mivel tudnám helyettesíteni a gépezést? Igazából azt se tudom mi érdekel az életben a wowon meg a bulizáson kívül, mindent gyorsan megunok. Ez a 2 dolog van amiket évek óta csinálok és még mindig szeretem. De ugye hétköznap nincsenek bulik, meg ha lenne is sok pénzbe kerül. Néha előveszem a gitárt, zenélek15 percig, leteszem aztán megyek is WoWozni. Ez a játék az ami mindennél jobban leköt és magával ragad. Nem értem miért nem tud lekötni az olvasás vagy valami más ennyire
2019. jan. 24. 02:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval eddig az életemben amit kipróbáltam a bulizás meg a wowozás kötött le, a wowozás talán jobban mert vannak néha xar bulik is. A többi dolog amit kipróbáltam mind csak erőltetés volt és otthagytam
2019. jan. 24. 02:28
 2/8 anonim válasza:
Azt ne mondjuk meg egyes embereknek mikor menjenek a wc-re? Ha ez köt le, hát ez. Nincs semmi haszna, de hát ez van. Mikor elmész dolgozni már nem lesz ennyi időd se energiád ezzel játszani meg hajnal 3ig fent lenni. Csak te tudhatod mik a céljaid, ha nincsenek akkor persze, hogy nem csinálsz semmit, ezt el se lehet ítélni.
2019. jan. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A WoW még létező dolog? :O :O


Kezdésnek töröld le.

Menj el dolgozni.

Kezdj el edzeni.

Csajozz be.


Azért köt le ennyire a WoW mert ott sikereid vannak, míg az életben nincsenek. Ezért oda menekülsz.

2019. jan. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"munkanélküli vagyok, de keresek állást"

Át akarsz verni?

A leírottjaid szerint nem is jut időd állást keresni!

2019. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LeniDavisJr ***** válasza:

Régebben wow-oztam. Aztán találtam magamnak célokat a valódi életben és nekiláttam elérni azokat. Egyik átjátszott nap után az jutott eszembe, hogy az a nap csak úgy elfutott mellettem. Sőt, az addig át játszott 2 év. Nem történt velem semmi, nem voltam semmi érdekes helyen, nem vettem magamnak semmi különlegeset, nem ismertem meg senkit.


Ha ez nem gondolkoztam el, akkor fordulj orvoshoz. Keress munkát, költözz külön, szerezz barátokat, barátnőt, tervezz nyaralást, sportolj, fess, írj könyvet...stb.


Ha viszont fojtatod a mostani életedet, akkor 45 évesen azon kapod majd magad, hogy elment melletted az élet és nem jutottál sehova. Akkor még már késő lesz a változáson gondolkozni...

2019. jan. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nehezen ismerkedő típus vagyok ezt meg kell jegyezni, kevés az önbizalmam azok után hogy átvertek,megaláztak. Barátnőm is volt már nem is egy, nem szépen végződött egyik sem. Ezért tartok itt ahol tartok. Leegyszerűsítettem az egész életet, ezzel most megnyugszom. De kezdek rájönni hogyha így folytatom lehet sokkal komolyabb is. A sok csalódás miatt álltam neki játszani újra meg a tél miatt. Nyáron be se kapcsolatam a gépet. Dolgoztam meg a barátaimmal voltam amikor csak volt időm
2019. jan. 24. 07:25
 7/8 anonim válasza:

Töröld le azt a szemetet. Normálisabb körökben már ciki WoW-ozni amúgy is.


Keress hobbikat magadnak, amiket a való életben csinálhatsz. Tűzz ki ott célokat. Ne valami virtuális világban vegetálj.


Keress állást. Úgy értem tényleg keress. Nehéz elhinni, hogy úgy keresel most, hogy a nap nagy részét WoW-al töltöd. Nézegess OKJ képzéseket is. Mi a szakmád? Mihez értesz? Van jogosítványod?

2019. jan. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert tél van még nem kell a gép előtt rohadni egész nap. Sosem értettem ezt a kifogást.
2019. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!