Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol érdemes Budapesten lovagol...

Hol érdemes Budapesten lovagolni tanulni?

Figyelt kérdés
Nézelődtem a neten, de a személyes vélemények jobban érdekelnek. Én a lovaglást hobbiból és kikapcsolódásból szeretném megtanulni, ezért olyan helyet keresek, ami nyugodt, és a lovakról szól. Nem ismerem a várost, a lovardáit még kevésbé, szóval bármilyen véleményt szívesen fogadok. Akár Budapest környéke is szóba jöhet, ha ott akad egy jó hely

2019. jan. 26. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam már egy pár lovardában.. ha gondolod nézz utána a Honvéd lovardában, bár személy szerint én nem annyira ajánlom, mert túl közel van a forgalomhoz, kissé idegesebbek a lovak, nincs a közelben terep. Amit ajánlani tudnék, az ugyan kicsit messze van (én is Budapesti vagyok, szóval átérzem :D), de nagyon megéri. Vácrátóti lovarda, gyönyörű környezet, angol-,és western lovaglást is vállalnak, elég jó a közösség, és nagyon kiegyensúlyozottak a lovak. Persze a te döntésed akarsz e 1 órát utazni kocsival, de szerintem nagyon jó hely. (Akik a Honvédbe járnak, ne vegyék magukra!)
2019. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!