Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért jó a kamu...

Szerintetek miért jó a kamu fb? Nektek van? Ki lehet deríteni, hogy ki szórakozik?

Figyelt kérdés
Én régebb csináltam haverokkal suliba, és hülyítettünk embereket. Lehet újra megcsinálnám, mert tök jó poén volt, valahonnan mindig kerül egy rakás hülye aki bedől és röhögni lehet rajta. Csak attól félek valahogy lelepleződnék, hogy én vagyok. Ti mit gondoltok erről?
2019. febr. 6. 06:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Van.

Azért van, hogy ne köszöngessenek, mivel nekem herótom volt tőle, egyszerűen nem szeretem, se azt hogy én viszonozzam, nem szerettem "nyáladzani" soha.

Így szépen el vagyok, van kettő ismim, ebből is egyel tartom a kapcsot szinte napi szinten, dumálunk melóról csajokról stb.

2019. febr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!