Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti hány évesen mentetek...

Ti hány évesen mentetek először buliba?

Figyelt kérdés

Rendes bulira gondolok, ahol pia van, zene és rengeteg ember. Kikkel voltatok és szüleitek tudtak róla? Barátnál aludtatok vagy hazamentetek?

Nemet és kort is írjatok

(Kíváncsiságból)



2019. febr. 9. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom mondani, hogy 18 leszek márciusban és még egyszer sem voltam semmilyen buliban vagy olyan szórakozóhelyen amit te mondasz. Az osztálytársaim, már 15 évesen elkezdtek diszkóba járni.


17/L

2019. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen, de nem ittam. Hazamentem. F/29
2019. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem.

#1 ! Nem is szeretnél menni? (Nem kötekedni akarok vagy ilyesmi, csak nem tudom eldönteni, hogy megéri-e menni, vagy sem)

2019. febr. 9. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem éri meg. Inkább színházba menj, amennyit a bulin elköltesz abból már kijön, ott is van zene meg sok ember és jól lehet szórakozni.
2019. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nos... Mennék én ha lenne kivel.

Persze nem azért, hogy félholtra igyam magam és aztán mindenkivel nyálcserét váltsak,csak egyszerűen szeretném megtudni milyen egy ilyen helyen lenni. Megtapasztalni.

Első voltam.

2019. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 Nem szeretek annyira színházba menni, rossz emlékek kötnek hozzá

#5 Én is szeretném megtapasztalni, csak én se tudom még, hogy kivel.

2019. febr. 9. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:

#4, beszűkült butaság, amit írsz, a bulizás, nem zárja ki a színházba járást. Én szeretem mindkettőt, plusz rengeteg értelmes embert ismerek, aki szintén. A bulizásban semmi rossz, vagy sátántól való nincs, sőt közelebb kerülsz az emberekhez, szinte mint bárhol. Annyi a lényeg, hogy senki ne egyedül menjen (főleg a lányok), tudni kell, hol a határ, és kell egy kis sünivaló (mert általában a hülyeség magával vonzza a kockazatot is). Ha ezek a feltételek megvannak, nyugodtan el lehet menni bulizni, nem rosszabb kikapcsolódás a többinél, csak más fajta. Szóval ez relatív, hogy megéri-e. Ha jól erezted magad, megérte, ha nem, akkor nem. Bár simán lehet, hogy a hely, a zene, vagy a társaság miatt volt csalódás, akkor keresel másikat, nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése. (amúgy mindig olyanok az emberek, amilyen a hely, és a zene, mondjuk ez logikus)

Én kb 16 lehettem, mikor először buliztam, a szüleim tudtak róla, és a barátaimmal mentem.

2019. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*sütnivaló

sünivaló :D

2019. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó a választ!

Szabad kérdeznem, hogy milyen helyre mentél? Diszkó, vagy valami nyugisabb stb.?

2019. febr. 10. 13:14
 10/11 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és az éven kezdtem el 'bulikba' járni. Főleg koncertekre szoktunk menni 1-2 barátnőmmel, nem szoktunk inni, és legtöbbször valamelyik szülő jön értünk éjszaka. Nekem csak jó emlékeim vannak ilyen bulizásokról, de szerintem ez függ attól is milyen helyre mész, milyen társasággal. Szerintem jobb szórakozás, mint egy mozi vagy színház
2019. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!