Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Music FM miért szünt meg?

A Music FM miért szünt meg?

Figyelt kérdés
Ennek pénzügyi, politikai vagy egyéb oka van?

2019. febr. 10. 07:18
 1/8 repulo válasza:
25%

Nem hosszabbították a frekvenciaengedélyét.

Hogy miért, az nem erre a fórumra való.

2019. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyit én is tudtam hogy nem hosszabították meg.
2019. febr. 10. 07:27
 3/8 repulo válasza:
26%

Nem az MTI ingyenes híreit nyomták:

[link]

Ez a hivatalos indok:

[link]

Ez lehet a valós:

[link]

2019. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván politikai érdekeltségek húzódnak mögötte. A konkurens adók közül mindegyik NER lovag kezében van, csak a Music fm nem volt az ilyen jellegű műsorral rendelkező rádiók közül. Ha jól tudom Simicskáé volt. Na mindegy, sajnos búcsút inthetünk a "sorosreklámmentes" műsornak...
2019. febr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Politikai véleményedre a tököm sem kíváncsi!

Ez nem az a téma!

Jeleztem a moderációnak, vagyis bennem megvolt a szándék hogy ne legyen vita.

De úgy látom, hiába.

Aki nem érzi, hogy hová való a politika és hová nem, az egy bunkó paraszt.

2019. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na és ha politika , akkor arról miért nem lehet beszélni?

Mivel ez egy rádió és rádió műsorról folyik a beszélgetés.

De ha véletlen anyagi okok miatt szünt volna meg, akkor meg azért nem lehetne róla vitát folytatni mert az meg a banki kérdésekhez tartozna???

Elég furcsán látod ezeket a dolgokat.

5. Az hogy téged nem érdekel, meg a te tököd hogy mire kiváncsi azt tartsd meg magadnak, nem kell bele folynod , bele szólnod. Egyébként se vita ez, csak néhányan leírtak dolgokat.

Rajtad kivűl mindenki kulturáltan leírta a véleményét és kész.

2019. febr. 10. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyi és politikai okai vannak. A kettő pedig összefügg. A pénzügyi okok a politikai okokból következtek (állami cégek nem hirdettek náluk, a tulajdonosi kör kegyvesztetté vált az ország vezetőinél). A médiatörvényben van egy olyan rész, ami alapján ha egy rádiónak bármiféle büntetése volt korábban, akkor nem kötelesek meghosszabbítani az engedélyt. Ezt pedig épp úgy értelmezik, ahogy akarják. Akár egy pár tízezer forintos büntetésre hivatkozva is megtagadhatják a hosszabbítást vagy épp fordítva: egy többmilliós büntetés ellenére is megadhatják azt.
2019. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy hallottam h főleg, persze nem kizárólag de főleg politikai okok miatt. Azt hiszem nem azt mondták amit hallani akartak akik az engedélyt kiadták. Szerintem. De kitudja 🙂
2019. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!