Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül Balaton Sound?

Egyedül Balaton Sound?

Figyelt kérdés
Ti elmennétek egyedül Balaton Soundra? Sajnos a baráti körömből senki sem kedveli az ilyen rendezvényeket.

2019. febr. 12. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszene az ilyen, elmennék egyedül is. Haverokat nem érdekli? Amúgy fiú/lány vagy?
2019. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán, akit érdekelne ő meg nem tud jönni. Arra lettem volna kiváncsi, hogy akinek van tapasztalata ilyen téren az mi tud javasolni, illetve van-e valaki hasonló helyzetben. Kicsit tartok tőle, hogy unalmas lenne egyedül.
2019. febr. 20. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már többször is voltam Soundon,viszont egyedül tuti,hogy nem mennék el..Tudom magunkról,hogy oké szabadság,meg mindenki mindenkinek haverja és ez tényleg így is van bizonyos határokig.Azok akik egyedül vannak,alkohol hatására oda akarnak csapódni egy-egy nagyobb csapathoz,ez addig még oké ameddig nem tapad ránk,viszont tapasztalatból mondom,hogy nem tudják sajnos a határt megtartani.Szerintem ha mindenképp akarsz jönni,és senkit nem tudsz rá venni a társaságból,akkor írd ki Soundos csoportba,ott biztos találsz valakit aki hasonló helyzetben van,és akkor már rögtön nem vagy egyedül.
2019. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ. Igen én is így gondolom, hogy egyedül nem lenne az igazi, annak ellenére, hogy közvetlen vagyok és könnyen ismerkedek, de valószínűleg feszélyezetten érezném magam. Egyébként kerestem Facebookon és máshol is, de sajnos nem talaltam konkrétan ilyen csoportot.
2019. febr. 20. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Csütörtöktől leszünk Vasárnapig, 4 fős társaság, nem a legvagányabbak, de nem is legutolsó luzerek

Mi Hozzánk nyugodtan csatlakozhatnának mások is, minél nagyobb társaság annál jobb a hangulat :)

21/F

2019. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Tavaly is kiírt valaki hasonló kérdést, és akkor összegyűlt egy kb 5 fős társaság, mindenféle emberekkel :) Azóta is tartjuk a kapcsolatot, ha gondolod te is jöhetsz velünk! 19-26 évesek vagyunk, fiúk & lányok :) Írj nyugodtan!
2019. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!