Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Viagogon vásárlók, milyen...

Viagogon vásárlók, milyen tapasztalatotok van a jegyek postázásáról, a velük való bejutásról? Tudom, hülye vagyok, de úgy jött fel az oldal, mintha ez lenne az első számú árusító hely, és olyan eseményre vásároltam jegyet, amilyen típusúra még nem.

Figyelt kérdés

A szlovákiai Jégkorong VB egyik meccsére vettem jegyet. Nem tűnt fel, hogy ez egy csaló oldal lehet, az volt csak gyanús, hogy nem helyre szóló jegyet kínál. De erről azt hittem, hogy ez egy ilyen típusú dolog, hogy mindig az aktuális igényekhez igazítja a jegyek helyét, hogy mindenkinek jó legyen. Gondoltam, ilyen profi az IIHF. Meg is vettem a jegyeket, nem voltak drágák. De aztán valami sugallat jött, miután a visszaigazoló emailben nincs dátum, hogy mikor kapom a jegyet. Akkor utánanéztem és látom, hogy mennyi baj van ezzel az oldallal. :( Itt is sok bejegyzést találtam. De olyat nem nagyon, aki ne az áron lenne felháborodva. Azóta a hivatalos oldalon megtaláltam és ott drágább lenne a jegy alapára, mint amennyit most fizettem. Szóval ebből a szempontból nem szívtam. Bár hivatalosan még meccsjegyet nem árulnak, csak bérleteket.

Viszont ajándék lesz az egyik jegy és nagyon parázok, hogy megjön-e egyáltalán, és ha igen, bejutunk-e vele?

KÉREM, OLYAN ÍRJON, AKINEK VAN TAPASZTALATA A JEGYEK POSTÁZÁSÁRÓL ÉS FELHASZNÁLÁSÁRÓL! (Azt magam is látom, hogy mennyi cikket, felháborodást lehet olvasni másoktól, de azok is főleg arról szólnak, hogy mások mikért reklamálnak. Most személyes tapasztalatokat kérek szépen.) KÖSZÖNÖM!



2019. febr. 14. 09:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok teljesen tapasztalatlan, csak nem volt feltűnő az egész, mert itthon is van, hogy egy sporteseményre külön oldalon lehet csak jegyet venni: jegy.hu... :(
2019. febr. 14. 12:00
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül megkaptam a jegyeket több héttel az esemény előtt. Igaziak voltak, bent voltunk és így végülis féláron kaptuk a jegyeket. :)
2019. máj. 20. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!