Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik rádióban vannak reggeli...

Melyik rádióban vannak reggeli beszélgetős műsorok?

Figyelt kérdés

Eddig a Balázsékat hallgattam, meg a Bocsiékat, ha az egyik nem tetszett átkapcsoltam a másikra. Mostanában viszont Bocsiékat már nem tudom, amikor jön a Balázséknál egy kaki-puki blokk nem nagyon tudom hova kapcsoljak el. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem valahogy nem jön be, hogy 40-50 éves emberek örömködnek, hogy ők most a végtermék ürítéséről beszélnek, mert hát nyitottság, meg szabadság, lehet ezt is. Legyen oké, de ne hetente 5x. Közben lenne millió dolog ami történik nap mint nap az országban, világban amiről lehetne beszélni.


Tudtok ajánlani félkomoly beszélgetős műsorokat a reggeli órákban? Netes rádiók is.


2019. márc. 5. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Eddig a Bocsiékat hallgattam. Mióta megszűnt a music fm, a Retro radio reggeli műsorát hallgatom, egész jó. A Balázsékat nem szeretem.
2019. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk a Music fm megszűnése óta a Retro vagy a Balázsék szól.

Bár Heppi Endre is rém idegesítő meg az dögunalmas nő is mellette, összességében még mindig jobb, mint az 3 idétlen, műveletlen h_lye a Rádió 1-en.

2019. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!