Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha vettem online színházjegyet...

Ha vettem online színházjegyet mit kell kinyomtatni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy "Sikeres fizetés ....."

Ezt a visszaigazolást kell kinyomtatni?

Ha igen akkor ezután az előadás előtt el kell vinni a jegypénztárhoz és ott bemutatni?



2019. márc. 9. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]



nincs a weboldalon leírás,mint itt amadács jegyen?

2019. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kaptál PDF csatolmányt az emailben? Azt kellene kinyomtatni. Melyik színház ez?
2019. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként simán a visszaigatolásra nem fogják odaadni, de a jegyek vagy a vásárlásnál kell lennie valahol egy egyéni azonosítójának. Ha azt megmondod a pénztárnál, abból már meg tudják oldani.
2019. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs leírás, már több helyen is kerestem.

Nem kaptam, Vörösmarty színház Szfvár

2019. márc. 9. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is oda járok, de a pultnál szoktam jegyet venni. Ott rendesek, segítenek neked, ha felhívod őket. Vagy ha Fehérvári vagy, akkor be is mehetsz és megkérdezheted.
2019. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, küldtem nekik emailt, hogy nem kaptam PDF dokumentumot, ha nem tudnak vele mit kezdeni a héten bemegyek és a helyszínen megkérdezem! :) Köszönöm a válaszokat
2019. márc. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!