Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az otp cafeteria kártyán...

Az otp cafeteria kártyán igényeltem kultúra utalványt, rajta is van az összeg. Hol lehet online felhasználni ha színházjegyet szeretnék belőle venni?

Figyelt kérdés
Csak online oldalak érdekelnének, ahol be tudnám írni a kártyaszámomat és úgy fizetnem, így nem kell sehova elmennem.
2017. dec. 23. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kb. akárhol ki lehet már online fizetni. Mondjuk érdemes lenen ilyen kérdés előtt azért 1-2 oldalt megnézni magadtól és rájössz erre te is.

2017. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezeknél csak bankkártyás fizetés van. Az otp cafeteria kártyaszámot nem lehet beírni sehova :(
2017. dec. 23. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne? Szép kártyáról bezsémbel, nem? Azon is van kártyaszám. Ugyanoda kell beírjad, ahova a sima bankkártya számát, csak ki kell választani a típust.
2017. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem az otp szép kártya, hanem az otp cafeteria kártya, és azon a kultúra utalvány. Ezért vagyok tehetetlen, mert nem tudom, hogy azt hol lehetne...
2017. dec. 23. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja!! Akkor bocsánat!

itt meg tudod nézni az elfogadóhelyeket:

[link]

Kártyaszám van azért rajta, igaz?

2017. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!