Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bizonyos reggeli rádióműsorokb...

Bizonyos reggeli rádióműsorokban hallható folyamatos erőltetett nevetés, röhögés benneteket nem idegesít?

Figyelt kérdés
Néha megpróbálok a kocsiban munkába menet ilyen műsort hallgatni, de amikor elkezdik az idióta röhögésüket a saját "poénjaikon" inkább lekapcsolom a francba az egészet, mert annyira idegesít.

2019. ápr. 2. 20:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy csak én lennék depressziós?
2019. ápr. 2. 20:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Balázsék engem is irritálnak, pedig némelyik tévés műsorban kedveltem. Petőfi szokott menni nálam a kocsiban, az nem idegesít.
2019. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem benned van a hiba, gyakorlatilag nincs normális reggeli rádióműsor ma Magyarországon.


Sosem volt nagy rádiós, de anno elvoltam a Bumeránggal, februárig meg az Önindítóval, de mióta utóbbi megszűnt, az irodában sajnos a Retro vagy a Balázsék megy.


Balázsék olyanok, mint a fárasztó tinifiúk, a Retro-n meg elviselhetetlen az a heppiendre nevű idétlen bohóc meg az a lökött nő.

2019. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hajjaj, dehogynem idegesít.

Eddig a Music FM-mel nyugtattam magam, amióta nincs, a Sláger FM-re szoktam át.

2019. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt még ennyire rossz felhozatal, mióta rádiót hallgatok.

Igaz, hogy régen is munkahelyen hallgattam vagy ha valaki vitt autóval.

Balázsék: na, az ő műsoruk tényleg a legalja, humorérzéke egyiknek sincs, de legalább fárasztóak és műveletlenek, Balázs még nagyképű is. Borzasztóan idegesítő, ahogy vihognak a semmin.


A másik meg a Retro, amit be szoktak kapcsolni a kollégák.

Talán nem annyira idegesítőek, mint a Balázsék, de ők is fárasztó, idegesítő műsorvezetők, főleg mikor vicceket olvasnak fel, és azon heherésznek.

2019. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg csak... FINGOTTAM!!! Ááá!!!
2022. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak téged. Balázsékat szerencsére életemben ha 1-2x kellett hallgatnom, bőven elég is volt. Ahogy korábban írták, Balázsék tényleg tinik szintjén vannak, ráadásul Balázska mostanában jópárszor hlyét csinált magából az összeesküvés-elméleteivel meg az okoskodásával.


Viszont a munkahelyemen Bochkor szól, annyira utálom, hogy sokszor legszívesebben lerúgnám a rádiót. Dögunalmas témák, erőltetett röhögés a semmin, egy sótlan balfácán (Lovász), aki azt hiszi magáról, hogy értelmiségi, közben képtelen egy angol szót is normálisan kiejteni.

Ja, és akkor még nem beszéltünk a kőbuta tahó, sportból felmentett Bochkorról, aki bicikliseken, transzneműken élcelődik, azon poénkodik, hogy hogy váthatnak sziámi ikrek az autóban stb.

Gratulálok azoknak, akik ezeket hallgatják. Ez nem humor, hanem idétlenkedés és tahóság.

2023. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!