Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube video eltávolíttatása?

Youtube video eltávolíttatása?

Figyelt kérdés
Van egy video fent rolam youtubeon azaz nem is egy amit nagyon szeretnek letorolni de mivel nem en toltottem fel es valoszinuleg mar a csatorna se el mert egy 6 eve feltoltott videorol beszelunk. Megtettem annyit hogy bejelentettem hogy serti a jogaimat ugyanis a beleegyezesem nelkul kerultek fel ezek a videok, nem rossz szandekkal nyilvan. De a 6 evvel ezelotti kislany enem nem kerdezte meg nyilvan senki hogy felkerulhet e, most meg mar a video nem aktualis mondhatni kifejezetten ciki meg csaladi videonak is otthonra. Mit tehetnek kihez forduljak hogy lekeruljon?

2019. ápr. 27. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jelentetted a Youtubenak, akkor itt vége. Vagy leszedik vagy nem.
2019. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoval ha nem szedik le eselytelen hogy lekeruljon? :( Ott fog megrohadni fent az a video?
2019. ápr. 27. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!