Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valakinek megvan az Illuminati...

Valakinek megvan az Illuminati 2: The Battle in Space címnű filmmel kapcsolatos kritika videója Dancsó Péternek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én egyszer le töltöttem egy külső programmal a Youtube csatornájáról, mert szerintem van olyan jó, mint egy-egy Szakszerűen vagy Videómánia epizód. Sajnos a leformázás során nem figyeltem arra, hogy azt feltegyem egy külső adattárolóra, úgyhogy elég szomorú lettem.

Ha valaki teheti, kérem szépen töltse fel valahova azon filmkritika videót, legalább még egy párszor szeretnék azt a videót megnézni.



2019. máj. 12. 09:54
 1/3 anonim válasza:
Helló, nincs de esetleg meglett?
2019. aug. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már a tegnapi napon újra lett feltöltve, de Dancsó Péter kivágta a cameo szerepét Puzsér Róbertnek, Tomcat-nek (Polgár Tamás) és az Anett-Ancsa párosnak a szerzői jogdíjas zenével együtt a kritika videóból.

Ezzel megint csak elérte nálam azt, hogy az életben ne nézzek fel többet az ő Youtube csatornájára. Már a filmkritika videóinak a fogyatkozásánál is jól gondoltam azt, hogy Dancsó már nem az igényességre törekszik, hanem a minél több szar videó tartalom feltolására.

2019. aug. 22. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
2023. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!