Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balaton Sound szállás 1 főre?...

Balaton Sound szállás 1 főre? Vagy inkább ne égessem magam?

Figyelt kérdés

Sajnos én is szeretnék olyan életet élni, mint mások.


Csak sajnos szociális képességeim erősen korlátozottak.


Nagyon sokat jártam pesten az éjszakába egyedül, "szórakozni", ami 70%-ban az utcán sétálva sörözésről szólt, illetve belépő ellenében 5-10 perces tartózkodásokról szórakozóhelyeken.


Sajnos az egyedülálló fiatal hímnemű emberek egy elég súlyos jelenség lett a 21. századi világ fejlett részein.


Ezek az egyének a teremtés csúcsát kellene, hogy megtestesítsék, ehelyett szellemként kóvályognak a világban.


Félreértés ne essék, én elég sokat kihoztam magamból, jó állásom van, jól keresek.


És sosem a munkahelyi stressz őrölte fel az életemet, hanem a társkapcsolati kilátástalanság.


Értelemszerűen baráti köröm is mindig esetleges volt, barátnőim, kalandjaim is csak úgy voltak, hogy a szabadidőm 70-80%-át társkeresőkön töltöttem és próbálkoztam.


Az éjszakában problémás az ismerkedés, mert nagyon csúnya megaláztatásokat lehet összeszedni, nem várnak tárt karokkal engem sehol. Ezért az utóbbi időkben már úgy mentem el berúgni, hogy senkivel nem beszéltem.


Tavaly volt egy igen fullos és sikeres barátnőm, aki elvitt ide-oda, köztük fesztiválokra is, all-inclusive.


Elég nagy király voltam, mert nyüzüge alkatom ellenére fullos nő volt mellettem, és láttam az irigységet az embereken, ami sajnos sokszor konfliktusokba fordult, mivel elkezdtek megjegyzéseket tenni idegenek.


Nemsokára újra balaton sound és 1 napot szeretnék ott lenni, de sajnos egy embernek nehéz szállást találni.


Plusz az IDEGEN emberek is nagyon feszélyeztetnek engem.


Főleg, hogy 30 éves vagyok, és már csak ezért is ki fognak nézni.


Pedig FIZETNÉK mert akad miből. Fizetnék, hogy hagyjanak békén.


2019. máj. 26. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ciki egyedül menni, miért lenne? Csajozni ott is lehet. Én is egyedül jártam...jártam...voltam vagy 2X, meg 1X a Szigeten.


Neked viszont nem fesztivál kell, hanem egy idegorvos!

2019. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laylah ***** válasza:

"Ezek az egyének a teremtés csúcsát kellene, hogy megtestesítsék"

Talán, ha leszállna az egód a földre és nem azzal lennél elfoglalva, hogy te milyen király vagy és mindenki érezze megtiszteltetésnek (a fullos nőkön kívül persze), hogy szóba állsz velük, akkor lennének barátaid is, és nem kellett volna ezt a kérdést feltenned.

2019. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lennnenek *penzes* barataim akik eljonnek
2019. jún. 18. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!