Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lesz ijesztő egy rémtört...

Miért lesz ijesztő egy rémtörténet? Valaki írjon is nekem párat!

Figyelt kérdés
Előre is köszi
2010. júl. 8. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért?


Mert amikor valami élethelyzetről olvasol/hallasz horroros köntösben, esetleg olyan jelenetet látsz, ami ijesztő ( pl. nézi magát szegény ember a tükörben, aztán hirtelen mögötte egy arc jelenik meg ), akaratlanul is eszedbe jut a sztori, és akaratlanul is megborzongasz :)

2010. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ez fárasztó lesz :)


A kislány szülei elmennek moziba este, egyedül hagyják őt a kutyájával. Azt mondják neki, ha fél, az ágy alatt lesz kutya, dugja oda a kezét, és majd megnyalja.

A kislány egyedül marad. Valami csöpögést hall, ami nagyon zavarja. Az ágy alá duja a kezét, a kutya megnyalja, majd a lány elindul megkeresni, honnét jön a csöpögés. Megnézi a fürdőszobában a csapot, de nem onnét jön.


Hülyeség? :D Az xD

Vissza megy a szobába, a kutya megint megnyalja a kezét, majd ismét elindul. Megnézi a konyhában a csapot, de az se csöpög.

Vissza megy a szobába, a kutya megnyalja a kezét, a lány pedig fülelni kezd. Úgy hallja, a csöpögés egész közelről jön, a szobából.

Felkapcsolja a lámpát, és ez a látvány fogadja.

A kutya felkötve lóg, egy nagy tócsa vér van alatta, onnét jön a csöpögés, s lát egy cetlit a falon: "Nem csak a kutya tud nyalni.."

2010. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. júl. 8. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:

az utóbbit egy kicsit másképp ismertem....na mind1 :D:)

tudok egy másikat:


Egy kislánynak születésnapja volt és éppen az apukájával sétált az utcán, amikor egy bababolt elé értek és a kislánynak nagyon megtetszett egy baba, amely egyik kezével kettőt mutatott ( V ). Megkérte az apukáját és az megvette neki. Este a babát beállították a sarokba és kimentek a lány szobájából. Egyszercsak ezt hallja a kislány: "Itt vagyok a fal mellett" A kislány nagyon megijedt ezért följebb húzta a takarót. Később megint hallja: "Itt vagyok az ágyadnál". Megint megijed feljebb huza a takarót. Később : "Itt vagyok melletted". Reggel a szülők fölmennek felkelteni a kislányt. Belépnek és ez a látvány tárul a szemük elé: A kislány összekszabolva fekszik az ágyán, minden csupa vér. A baba pedig ott áll a sarokban és az egyik kezével hármat mutat. XD

2010. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez fájt x'D
2010. júl. 8. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a babásat így ismerem:

A kislány és az anyukája elmennek a játékboltba.A kislány meglát egy babát,amelyik 9-et mutat az ujjaival.Megtetszik neki,ezért az anyuka megveszi neki.Mikor fizetett,az eladó figyelmeztette az anyát,hogy sose hagyja egyedül a kislányt a babával.

Hazamennek,és a kislány szépen játszik a babával.Az anyukának eszébe jutott,hogy elfelejtett kenyeret venni(XD),ezért gyorsan elrohant a boltba,addig a kislányt egyedül hagyta(melyik anyuka hagyja otthon a kislányát egyedül?:D).

Mikor hazaér,a kislányát vérbe fagyva,holtan találja a szobájában.A baba mellette,és már tízet mutat.XD


Ezt a kutyás történetet olvasva tökre megijedtem:D

2010. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sötét van... dörög az ég, villámlik. A fiú felkel és lassú léptekkel az ajtóhoz lép. Szemei üresen ásítanak. Még nem tért magához a félálomból. Kimegy a konyhába, ahonnan halvány fény szűrődik ki. Az anyja ott van. A fiú rezzenéstelen arccal felemel egy kést és... megkeni a vajjal a kenyeret :D
2012. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!