Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » TikTok-nak mi az értelme?

TikTok-nak mi az értelme?

Figyelt kérdés

2 napja letöltöttem, megnéztem párszáz videót, de én semmi értelmét nem láttam, úgyhogy már töröltem is.

Szerintem ez a tipikus "egy bolond százat csinál" kategória. Értelmetlen, semmitmondó videók ezrei, kunyizzák a szíveket, hozzászólásokat, se nem viccesek, se nem jópofák, sok videót nem is értettem, hogy mi a lényege, egymást másolják és követik, vagy csak szimplán dicsekszenek valamivel. Erős túlzás még az is, ha azt mondom, hogy százból egy jó, kreatív, vicces, igényes videó van. Mi tartja életben az ilyen totál értelmetlen alkalmazást?


2019. jún. 14. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.


Olyan mint a madlipz. Azok is tök fantáziátlan gyenge humorú szarok, még is az alacsonyan iskolázott sekélyes intellektusú emberek jót szórakoznak rajta.

2019. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

A 10 évesek, akiknek még új és menő. :) Ugyanők nézik a húszéves vloggerek videóit 90%-ban. Tudom, miről beszélek, ennyi idősek a gyerekeim. :D

Majd kinövik, és ugyanolyan blazírt világfiak lesznek, mint te, csak türelem. :)

2019. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok blazírt, csak ennél alacsonyabb színvonal már talán nincs is. Én 10 éveseket alig láttam, pedig nekik még elnézhető lenne. Inkább 15-20 közt, de idősebbek, 20+, de 50 felettiek is vannak bőven. Még pár ismert ember is megtalálható.
2019. jún. 14. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja dicsekves es iq gyengeseg.

En csak nemreg ismerkedtem meg vele (elotte soha nem is erdekelt). Szerintem, ha valaki kreatív, akkor tudja jó frappans videók megosztasara hasznalni. De kulcsszo a kreativitas.

Ehhez kepest a legszinvonalasabb videok még azok voltak, amik egyben dögunalmasak vagy olyanok hogy mutatvanyt csinal valaki es zenet toltott ala.


Ferjem gyereke felnott letere azonban olyanokat rak fel, hogy hogyan gondoriti be a hajat es kozben pillog es csucsorit. Lehet tarskeresonek hasznalja? (Szarkazmus)

Vagy kapott egy haziallatot es azzal dicsekszik, ahogy kefeli, setaltatja, csokolgatja. Ez ááá nem dicsekves. (Sajnos a retkes, rendetlen budos szobajarol sose oszt meg videokat. Azzal nincs mit dicsekedni.)

Most legutobb meg attert a nepmuvelo videokra. Amiktől besír ertelmes ember. Ugyanis mikozben a fel orszagra vihar riasztast adtak ki és lett is termeszetesen, de ezt reggel kilepve a fulledt idoben mar erezni lehetett, o eloadja a vihar utan, hogy mennyire jo a tanyára mezitlab menni es anyukajara hallgasson mindenki, mert az anyukaja okosabb a meteorologusoknal is es o mondta vigyen valami vizallo cuccot. Es szerinte ez egy meno video. Mondjuk nyilvan ez is dicsekves, hogy szegeny nagyvarosi csaj vegre kiszabadult tanyara es most azt hiszi ha ezt megosztja a tiktokon, akkor o hu de menő lesz. Hozzateszem az anyukaja 10 evig nem nevelte nem is elt vele. Tehat eseteben nyilvan ez a sekelyessege es valamifele onertekelesi zavar. Kreativnak ugyanis egyik videoja se kreativ csak ugy mint amiket lattam masoktol.

2020. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!