Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balaton Soundhoz közeli szállás?

Balaton Soundhoz közeli szállás?

Figyelt kérdés

3 napos jegyünk van(fő) a Balaton Soundra,vuszont még nincsen szállásunk.

Az előretelepített sátrak elfogytak,sátrunk pedig nincsen. Kerestem hozzá közeli szállásokat,de vagy 120ezer felettiek 3 napra,vagypedig nagyon messze van.



2019. jún. 14. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A közeli szállásoknak nyilván megkérik az árát mert tudják hogy a Balaton Sound-ra pénzes zsákok járnak, akik ha akarják kifizetik. Ha ti nem akarjátok, akkor marad a messzebb lévő.
2019. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs sátratok, akkor vesztek egyet. 120 ezernél azért jóval olcsóbban hozzátok vágják kb minden második boltban.
2019. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ajánlom a fresh and black sátrakat fejenként megvagytok annyiból, mint amennyibe a szállás kerülne fejenként egy napra.

nekünk is olyan van, mikor tavaly 10 körül már midnenki fent volt 3 óra alvás után a meleg miatt, mi kb 12-13ig simán aludtunk, mert járt benne a levegő és lényegesen jobb idő volt benne, mint kint(és utána sem volt benne meleg, egyszerűen csak már felkeltünk).

2019. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A közeli szállások mind drágábbak hiszen ott vagy 5-10perc sétával a fesztiválon.Ha nem akartok ennyit fizetni akkor marad a sátor,azt szinte bármelyik boltban tudtok venni és olcsó is.
2019. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan 100-120 ezer között mozognak, a sok kis csírát rendesen lehúzzák a sound miatt. Mondjuk én egy ilyen fideszes rendezvényre, ahol orbán lánya is érintett, nem mennék!
2019. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Engem fullra nem érdekel hogy kinek a lánya éri tett benne,nem hiszem hogy a bejáratnál a fidesz fog köszönteni,vagy esetleg a Vitya...

Az árakban igazad van,tényleg lehúzzák azt akit csak tudnak.

2019. jún. 18. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, rohadt nagy lehúzás. Még szerencse, hogy nem kötelező menni. Akinek nincs rá pénze, az így járt, majd a másik kifizeti.
2019. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a wellamarinba foglaltam szállást 500 méterre van a soundtól gyönyörű szép az árakat felemelik így van viszont ha felhívod őket és nem interneten foglalsz tudnak olcsóbban szállást kínálni én is így cselekedtem és azt hozza tennem hiába írja az internet meg a booking.hu hogy nincs már szobájuk ha kapcsoltba lépsz velük kerítenek neked helyet
2019. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező senkinek sem mennie.Akinek vékonyan fog a ceruza nézzen más fesztivált.
2019. jún. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!