Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy túl későn...

Miért mondják hogy túl későn kezdem öreg vagyok a bulizáshoz?!

Figyelt kérdés

Tini korban valahogy ki maradt.Nem volt jó társaság se partner.Meg úgy nem is érdekelt annyira.

Mostanában kezdett el motoszkálni a fejemben hogy jó lenne ide oda menni.

Meg pénzem is lenne rá...fesztiválok bulik stb.

23/F

Ismerősöknek már komoly kapcsolat van stb..van ahol már lett gyerek is.



2019. jún. 15. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én 20-30 közti ismerőseim még kőkeményen buliznak egyetem/munka után, csomónak normális kapcsolata sincs vagy ha igen, a gyerek még bőven odébb van. Szerintem nem vagy elkésve semmivel és ez ugyan csak magánvélemény, de sokkal gázabbnak tartok egy 16 évest, aki felnőttet játszik az éjszakában és orrba-szájba szexel, netán drogozik, mint egy valóban felnőtt embert, aki maga felelős a tetteiért és életkorából eredően tapasztaltabb is (még akkor is, ha nem egy partyarc).
2019. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen abszolút nem vagy öreg hozzá. Pláne férfiként. Manapság már vidéken (falun) is egyre inkább kitolódik a családalapítás, nem ritkán bele a 30-as évekbe. 23 évesen, még ha a tervek szerint mennek a dolgok is simán egyetemista korú vagy. Azt szokás 19-21 évesen kezdeni, függően attól, csináltál-e előtte szakmát. Az pedig sokkal inkább a bulizásról és kapcsolatépítésről szól, mint az előadásokra járásról.
2019. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baromság, még mocskos fiatal vagy, én is 23 évesen kezdtem bulizni járni, pont hogy később lesz jó az idősebb nők érettebbek lesznek.
2019. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le mások véleményét? Én 41 évesen csaptam bele a lecsóba az éjszakai élettel, miután elváltam 15 év után. És pont telibe letojom, hogy más már nagyszülő a koromban (47f)
2019. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj. Nem szabad besavanyodni még szülőként se! :D Én egy tini lány vagyok, imádok koncertekre járni. Legutóbb megismertem ott egy nagyon kedves, értelmes, jól szituált nőt, akinek három lánya van! :D Oda volt értem hogy milyen talpraesett csaj vagyok, örülne ha az ő gyerekei is mennének vele bulizni, punk koncertre :D semmi kivetnivaló nincs abban sem, ha egy Anya eljár szórakozni, persze normális helyekre :D de igénytelen helyekre fiatalok se menjenek, én azt mondom xD

Huszonhárom évesen még nagyon fiatal vagy, élvezd :)

2019. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!