Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A BP Parkban a teraszt hogy...

A BP Parkban a teraszt hogy is kell elképzelni? Először megyek oda, egy kis eligazítást kérnék

Figyelt kérdés

Hát így pár képen láttam belőle valamit,ott is tömeg volt,ha nem magas az ember,jó helyen kell állni hogy lásson is valamit. Bár nem tudom,mennyi jegyet árultak arra a részre,pl.a mostani Disturbedre,hogy most tömeg lesz vagy nem. Aztán vannak ugye ülőhelyek,amiket azok foglalnak le akik a leghamarabb érkeznek meg.

Na most erről halvány gőzöm sincs,hogy mikorra kéne odaérjünk,ha akarunk ülőhelyet,18-kor van kapunyitás. Esetleg van-e valakinek tapasztalata erről,hogy mikor mennyien szoktak már várakozni? A másik pedig,érdemes egyáltalán foglalni a helyet,ha 2-en vagy max 3-an leszünk?

Egyébként,én csak sima jegyet vettem volna,de egy barát intézte őket,és ő vette oda,szóval ja,nem akartam ezzel szórakozni,de ha már így lett,próbálnám kihozni belőle a maxot.


2019. jún. 21. 01:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!