Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meg van valakinek ez a creepyp...

Meg van valakinek ez a creepypasta/igaz történet?

Figyelt kérdés
Na szóval! Volt egy creepypasta vagy igaz történet már nem emlékszem :(. A történet nagyjából az ,hogy egy férfi elment egy munka társával hegyet mászni de a munkatársnak eltörik a lába és azért vissza kell menni a kunyhójukba, időközben hóvihar tört ki. Akinek eltört a lába azt bele halt a sebesüléseibe és ezért elásta a férfi de minden éjjel elalszik és amikor felkelt a hulla ott feküdt mellete. Azt hiszem a vége az volt ,hogy felállított egy kamerát és amikor vissza nézte kiderült ,hogy alva jár és ő maga fektette a társát maga mellé. Nagyon szeretném újra meghallgatni, ha lehet. Sötét Mesék youtube csatorna rémlik, de már mindenhol kerestem. Ha valaki esetleg megtalálja, és elküldené, azt nagyon megköszönném :D

2019. júl. 16. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ismerem ezt a sztorit, azt hiszem ez egy cp, de sajnos nem tudom ki töltötte fel, talán Sötét Mesék. Bocsii
2020. jún. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!