Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Balaton Soundon mennyire...

A Balaton Soundon mennyire lehet ismerkedni? 18/L

Figyelt kérdés
Úgyértem akár beszélgetni, együtt bulizni, akár smárolgatni. De csak így ennyire, nem többre. Ott hogy működnek a dolgok, ez az egész rendezvény.?

2019. júl. 17. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Egy csomó korodbeli leszop egy gazdag faxit a jegyért. Szöval lehet.
2019. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én 2 helyen is dolgozok hogy legyen miből megvennem amit akarok. De én fiúkkal akarok ismerkedni, nem olyan lányokkal akik szopnak XD.
2019. júl. 17. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Jó, látom ész nem sok szorult beléd, úgyhogy kifejtem: Egy csomó hozzád hasonló ri*@nc jár oda, az ingyen puncira meg mennek a büdöslábú BMW-s hülyegyerekek mint a lepkék fényre, szóval lesz akivel ri*@nckodhatsz, nyugodj meg. Ezt én személyesen garantálom.
2019. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha fiú irja akkor no problem, de ha egy lány szeretne kedvére csókolozni(!!) , nem dugni, csak csokolozni, az mar r.banckodás.. Grat😂👏
2019. júl. 18. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, az ilyen fiúkat is lenézem. Vagyis nem, értem, hogy nekik erre van szükségük. Lányoknál erre találták ki a rib@n€ szót, fiúknál ilyenről nem tudok, pedig jó lenne.
2019. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Szerintem könnyű, ha igényesen/normálisan nézel ki
2019. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, elvégre az is válasz ami nekem nem tetszik. Utolsónak főleg köszönöm, ő segített is.
2019. júl. 18. 21:23
 8/8 anonim válasza:
Nincs mit :D igazából tényleg ennyi az egész. Ha meg minél több kalandot akarsz, akkor minél kirívóbb ruhákba menj. Nem azt mondom, hogy legyen kint a fél segged, de ne legyen minden takarva. Ezek után kb garantált, hogy valaki rádugrik
2019. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!