Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pestisdoktor jelmezben lehet...

Pestisdoktor jelmezben lehet közterületen mászkálni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idei őszi MondoConra pestisdoktornak öltözök, viszont a táskámba nem fér be se a jelmez, se a maszkom. Ezért valószínű hogy már jelmezbe beöltözve fogok oda menni. Megbüntethettnek ezért? (Tudom, hogy hülyének néznének a járókelők, de ez nem zavar) Olvastam valahol, hogy vevittek valakit nert maszkot viselt az utcán. Máshol meg azt, hogy csak rendezvényeken és tüntetéseken tilos maszkot viselni. Nem akarok bajt, csak ezért kérdezem meg ezeket a dolgokat.

Köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 17. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel a maszkot az utcán, legyen a kezedbe ha máshová nem fér. Egy felismerhetetlen, ijesztő jelmezben mászkáló emberre nagyobb eséllyel hívnak rendőrt, hiába ártalmatlan a viselkedése. Fenyegetően néz ki, másokban félelmet kelthet, nyugalom megzavarására alkalmas - hiába lehet rajtad büntetlenül a maszk, a kinézete a probléma.
2019. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, rendben. Majd kerítek egy szatyrot a kis táska mellé.
2019. júl. 19. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!