Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Jimin x...

Mit gondoltok a Jimin x Taehyung (vmin) regényemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok :3


Ugyan,még csak egyetlen egy fejezetet írtam meg,örülnék ha kapnék pár vissza jelzést mert tudom hogy bőven van még mit tanulnom,és alapvető hibákat is elkövetek,amiket már csírájában jó lenne észrevenni. Nem mellesleg,örülnék egy társszerkesztőnek aki,átnézi a helyesírásom,ugyan ezen még gondolkodom (=


[link]



2019. júl. 18. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a leírást olvastam el, de annyi bőven elég volt. A vesszők után szóközt kell rakni, máskülönben nagyon egybefoly az egész, bántó a szemnek és igénytelennek tűnik tőle a történet. Egy ilyen bevezető után az embernek nincs kedvem még elkezdeni se.
2019. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,megfogadom a tanácsod 😊
2019. júl. 18. 21:51
 3/4 anonim válasza:

uu én szívesen átnézném a további részeket, nagyon jónak ígérkezik, rengeteg fantázia van benne. a vesszőket simán kijavítod :)

(az én wattpadem @moonloverbby -> arra az esetre, ha le akarnád ellenőrizni, hogy mennyire értek a helyesíráshoz + miegymáshoz :3)

2019. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló írtam 😊
2019. júl. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!