Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe?

Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés

Kb 6 éve láttam akkoribam lehetett 2-3 éves film, de ez nem biztos. A végén kiírták hogy igaz történeten alapul, és hogy a halott lány (nevére nem emlékszem) emlékére készült.

A sztori az volt hogy élt egy csúnyácska 20 év körüli, molettebb, világos hajú lány, a szomszédjában pedig egy kislány aki mondjuk 12 lehetett. A szomszéd lány gyönyörű volt, (a másik lány szemében főleg) sötétebb hajú, és vékony. Balettozott vagy legalábbis táncolt de az is lehett hogy rg-zett és minden nap órákig gyakorolt a kövérebb lány pedig nézte őt az ablakon keresztül, és irigykedett. Egyszer a balettos csaj szülei elutaztak, és megkérték a szomszéd lányt hogy vigyázzon a kislányra mert nem akarták egyedül hagyni. A kövérebb lány bébiszitterkedett a másik felett így kettesben maradtak,és ezt kihasználva valami kötéllel megfolytotta.

Megmaradt egy olyan jelenet is hogy az idősebb lány az apjával beszélt, és elkezdett neki hisztizni hogy mennyire utálja magát és hogy szegény apja nem ilyen gyereket érdemelne. Levette a pólóját és elkezdte mutogatni a háját a faszinak hogy ő milyen undorító és közben szapulta saját magát. Az apja meg próbálta megnyugtatni hogy ő így is szereti, de a duci csaj nagyon önbizalomhiányos volt, nameg bolond is. Azt hitte ha megöli a szomszéd lányt akkor ő szebb, jobb stb lesz. A végén azt is mutatták hogy a börtönudvaron sétálgat.


Hát ennyire emlékszem, lehet hogy nem pontos és hozzáadtam valamit vagy máshogy írtam le, és persze rengeteg minden kimaradt, úgyhogy ha olyan filmet tudtok ami egy kicsit is hasonlít akkor írjátok meg hátha az lesz.



2019. júl. 23. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd meglesz, írd ki ide lécci, mert ez engem is érdekel. :)
2019. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
In her skin - A bőrödbe bújva
2019. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huu nagyon köszönöm, ez az!! :D
2019. júl. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!