Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozat ötleteket várok....

Sorozat ötleteket várok. (bővebben lent) Ne legyen török sori, meg a többi alap soriktól kiméljetek pl. Vámpirnaplók, PLL, Stranger Things, The 100, és igazábol a többi ilyen hires soriktól. Noss?

Figyelt kérdés
A story arrol szóljon,hogy 2 jó bárát egymásba szeret...És a sorozatban minden megpróbáltatáson átmennek(pl.összevesznek,aztán kibékülnek..)Fontos ,hogy tinikről szóljon,romantikus/dráma legyen,és szépek legyenek a szinészek(lehet sokat akarok..xdd)Ha valaki tud ehhez hasonlót,akk pls irja le..A válaszokat előre is köszönöm!
2019. júl. 23. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Faking it
2019. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm..de jobb lenne ha fiú lány barátságbol alakulna ki a szerelem..(nemmuszálj,hogy barátok legyenek,lehet az is,hogy véletlen találkoznak...)
2019. júl. 23. 21:17
 3/9 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Te most tökéletesen leírtad a török szappanopera sorozatok jellemzőit, és nem szeretnéd, hogy éppenséggel minőségi sorozatokat írjunk neked. Én ezen leírás alapján nem tudok neked nem török sorozatot ajánlani, mert 1: nem nézek szart, így tényleg nem tudok, 2: nagyon alacsonyan vannak az elvárásaid a színvonalat és történetet illetően ha neked az ilyenek jönnek be.
2019. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én török sorozatokban még nem láttam ilyen fajta storykat..Pedig már néztem egy párat és már unom őket.Pont ezért keresek valami újat..A mostani sorikat amiket mindeki Istenit,meg imád(ami persze nemlehet szar)azokban én semmi jót nem találtam..Számomra azok unalmasak..Nem létezik,hogy csk ezek a sorik vannak a neten..A történetet illetően meg ha nekem az ilyen fajta sorozatok jönnek be akk azt téged miért zavar.Na mind1,emmi kedvem veszekedni..akk inkább kutatok tovább a neten és akk hátha találok valami hasonlót.. Az tuti hogy többet ide se rakok ki kérdést...
2019. júl. 23. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

- God Friended Me

- Young & Hungry

- Life Sentence

- Famous In Love

- Baby Daddy

- No Tomorrow

- Selfie

- Star-Crossed


Bár a legtöbbe inkább fiatal felnőttek vannak, mint tinik. De kimondottan tinikről szóló, most hirtelen nem jutott eszembe. Az meg elég szubjektív, hogy kinek mi a "szép".

2019. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. júl. 24. 09:04
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Marvel's agents of S.H.I.E.L.D.

Nem tudom, hogy szereted-e a szuperhősös sorozatokat, de szerintem érdemes bepróbálnod.

2019. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LeonScottKennedy ***** válasza:
23%

#7:

És ennek mi a tököm köze van ahhoz amiket leírt?

2019. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ricsi65678 válasza:
49%
Supernatural,13 raktar,grimm
2023. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!