Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a két kép melyik Castle...

Ez a két kép melyik Castle részben van?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


A válaszokat előre is köszönöm



2019. júl. 25. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő a 3. évad utolsó részéből van, vagy legalábbis biztos, hogy a 3. évadból.
2019. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
wow:D Erre, hogy jöttél rá? Csomószor láttam már, de egy képkockából nem tudtam volna megmondani, hogy hanyadik évad.
2021. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(Első vagyok.)

Túl sok szabadidőm volt 2011-ben. :D

Nagyon sokszor láttam kb. az első 4 évadot, ezt a részt pedig főleg. És egyébként azóta teljesen biztos vagyok benne, hogy ezek a 3. évad 24. részéből vannak. :)

2021. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok:D


Én inkább az 5-8 évadot láttam, valamiért csak így ismétlik a viasat 3-on :( Pont ma jött rám egy ilyen Castle emlék-villanás, és le nem játszott jeleneteket néztem, rajongói fórumokat olvastam, ezért találtam meg ezt a kérdést:)


Ilyenkor sajnos velejárója az a rossz érzés is, ami az a "durva" elválásnak a következménye, és sajnálkozok, hogy miért nem lett 9. évad, és miért ilyen rosszba váltak el a színészek:(( Sajnos ez a rossz érzés erőteljesebb, mint a jók.

2021. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég szomorú volt. De engem az kicsit megnyugtatott ilyen szempontból, hogy szerintem már jóval gyengébb lett a végére, úgyhogy felesleges lett volna tovább húzni. Ezért is szeretem az első felét újra nézni, mert akkor még csak pozitív élményeim voltak ezzel kapcsolatban, illetve nekem a történet is jobban tetszett akkor.
2021. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, az egész kommenteddel egyet kell értenem. A minőség eléggé leromlott a vége fele, bár ezt lehetett látni a nézettségi adatokon is. Kb. harmad annyian nézték a nyolcadik évadot, mint az első - másodikat. A Loksat sztorit nem is lehet a Beckett anyjának ügyéhez hasonlítani, minden szempontból alulmaradt.


Lehet mégis jobb volt befejezni, minthogy a szemünk előtt hulljon szét, ez a szépen felépített, csodás világ, amit az évek alatt sikerült elérniük. Mondjuk ezzel ellentmondva megérdemelt volna egy normális lezárást a sorozat, nemcsak pár vágóképet, ami évekkel később játszódik.

2021. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, arról ne is beszéljünk... Az utolsó egy perc nagyon aranyos volt, de az előtte levő teljes évad számomra nem létezik. A 7. évadnak egész szépen vége lett, úgyhogy én inkább azt tekintem a befejezésnek.
2021. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!