Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg az Alkonyat-...

Mikor jelenik meg az Alkonyat-Napfogyatkozás című film magyarul a mozikban? (nem feliratos, szinkron). Mivel úgy volt az előző résznél is hogy nem lesz szinkron, de már azt leszinkronizálták.

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szinkronosan egyik részt sem adták moziban - ha jól tudom - a magyar hang csak a DVD-kre készült el.

Szerintem ugyanez lesz a Napfogyatkozással is.

2010. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
xD. én elmentem unokatesómmal OSZT nem felireatos volt, nem is tudtam...úgy készültem hogy nézem..erre nem egy magyar órára mentem be ,ahol olvasni kell:)) mind1 Fiú vagyok, de tetszett
2010. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónap egy mozifilm szinkron elkészítése.Tehát ha leszinkronizálnák,ennyivel később kerűlne a moziba.A bemutató meg szinte mindenhol azonos volt a Világon,mikor készítették volna?
2010. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Perzsia Hercege című filmet egyidőben mutatták be nálunk Amerikával. És szinkronos volt.


Szerintem ez inkább azon múlik, hogy hajlandóak-e előbb átadni a kópiát szinkronizálás végett. Szerintem a Twilight körül akkora a felhajtás és annyian akarnak kalózkodni vele, hogy nincs bizalom és nem adták előbb oda senkinek. A Star Wars-zal ez volt a helyzet azt konkrétan tudom, azért gondolom hogy ezzel is hasonló történhetett.

2010. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!