Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az X-aktákban az egyik epizódb...

Az X-aktákban az egyik epizódban, Alex Krycek miért csókolja meg Muldert?

Figyelt kérdés

Nyilván az X akták nézők és akik emlékezbek erre, az értelmes válaszok érdekelnek. Sokan azt mondták erre, hogy orosz szokás, amit Krycek ott és akkor demonstrálni akart. De aztán gyorsan cáfolják sokan, logikus, hiszen az orosz szokás három puszi, az arcra. A szovjet volt a három szájra puszi.


Ez se ez se az. Ez hosszú cuppanás volt.


Mások szerint az őszinteségét akarta demonstrálni ezzel, de aztán erre is jött a cáfolat, hogy azt már azzal megtette, hogy elmondta amit Muldernek tudnia kellett, azt ami a titok alapja, bár akkor még Mulder maga is kételkedett + Krycek nem ölte őt meg.


A harmadik pedig, hát na micsoda? Amit mindig belekevernek az ilyesmibe, bár 10-ből 5 esetben beigazolódik. A kémia. Hogy Krycek ezzel valahogy elismert e a vonzalmát, lehet, hogy nem szerelmileg, vagy nem egészen szexuálisan. De 'a köztük lévő (talán egyoldalú) izzás"-t demonstrálta. Ebben én azt nem értem, hogy bár van ilyen, sok sorozatban és filmben is, de az erotika hogy keveredik bele mindig?


Mindazonáltal érdekes és meglepő pillanat volt. Kissé összezavaró. Valahogy nem illett a képbe. Már akkor sem amikor először láttam a sorozatot de most, hogy újra néztem eszembe jutott a kérdés, és utána is néztem, hogy mi lehetett a célja az alkotóknak. Persze nem ezzel foglalkozok nap mint nap, csak érdekesség, gondoltam megkérdezem.



2019. júl. 27. 00:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval, szerintetek melyik verzió a legvalószínűbb és mi a cél ezzel? Van?
2019. júl. 27. 00:43
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vonzódás, a többire nem látok realitást.
2021. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!