Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking dead, valaki...

The Walking dead, valaki összefoglalná nekem részletesen évadról évadra az eseményeket?

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam ilyet kérni. Ha már elkezdek egy sorozatot akkor nézni fogom,nem nézek spoilereket,ha meg nem tetszik,akkor kaszálom. De a TWDet egy barátom miatt meg kéne néznem,de azért valjuk be,nem egy GoTról van szó,amit csak akkor értesz meg ha figyelmesen nézed. Jönnek a zombik halnak a karakterek,de igazából nem érdemes nézni szerintem. Szóval valaki összefoglalná mi történet eddig?

2019. júl. 27. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Got az 5. évad óta egy szar lett,amiben nincs nagyon mit érteni szóval elég hülye összehasonlítás.

De amúgy tök mindegy,hogy mennyit kell figyelni egy sorozatnál,ha nem nézed meg fingod sem lesz a dolgokról,ki mit miért tesz stb. Ha a barátod nem egy idióta akkor elég gyorsan lefogja vágni,hogy a netről ollóztad össze a cselekményt,és akkor nem igazán lesz kedve beszélni róla veled.Legalábbis én nem tenném.

2019. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hogyvolton elég jó leírás van a TWD-ről, ott részletesebben le van írva egy-egy rész. Én a laposodó részeket olvasgattam ott, magát a részt háttérzajnak kapcsoltam be. Mondjuk azt is idő elolvasni mindet.
2019. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 A GoT 5 évad alatt laposodott el. A TWD 2 max 3 alatt.

Azóta elkezdtem nézni,de továbbra is tartom magam ahoz,hogy akár a 8.évaddal is lehetne kezdeni. Zombik emberek ellen aztán emberek emberek ellen és ahogy olvasom ez marad is így sőt a zombik el is tűnnek. Egy végtelen sorozat,ami egy darabig élvezhető,de rém unalommá válik már 3 évad alatt.

2019. júl. 28. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Azért elég meredek kijelenteni egy sorozatról,hogy az x. évadnál ellaposodott amikor éppen,hogy elkezdted és még csak nem is tartasz az adott évadnál.
2019. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem 3 évad alatt ellaposodott,de teljesen igazad van. Csak a kritikák alapján eléggé úgy néz ki hogy semmiről nsm szól. Meg azért az adatok is árulkodnak.
2019. júl. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!