Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti emlekeztek a kovetkezo...

Bananturmix kérdése:

Ti emlekeztek a kovetkezo misztikus, kalandos sorozat cimere ami a 90-es evekben ment?

Figyelt kérdés

Egy apa es lanya buvarkodni/uszni mennek es talalnak valamit a viz feneken. Sajnos belebotlanak egy csomo rossz fickoba, akik megprobaljak oket megölni. Apa es lanya nyomozni kezd es kiderul, hogy egy idos nonek dolgoznak, aki valami ősi dragakoveket gyujt, amiknek van valamilyen nagyon magikus ereje, amennyiben az osszeset osszegyujti. (Talan vilaguralmi celjai vannak? Erre nem biztos, hogy jol emlekszem.) Celjai eleresehez fogsagban tart egy vak kisfiut, aki látó es jol latja, hogy hol vannak ezek a kovek. Persze a lany es apja kinyomozzak a szalakat es probaljak a kisfiut megmenteni es megakadalyozni, hogy a "banya" az osszes kovet megtalalja gonosz celjai elerese erdekeben.


Nem biztos, hogy minden reszletre jol emlekszem, mert mar nagyon regen volt es sajnos sosem lattam az utolso reszt. Gyerekkoromban elkepesztoen izgalmasnak talaltam es sajnos sosem tudtam meg hogyan lett vege es pontosan mire is voltak jok azok a kovek. Nagyon szeretnem megszerezni, de sajnos a cimere mar nem emlekszem a sorozatnak es barhogy is kutattam nem sikerult megtalalnom. Elenezeset, de nincsenek ekezetes betuim, azert remelem igy is jol ertheto.


Elore is nagyon koszonom annak, aki tud segiteni.



2019. júl. 31. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Eye of the Storm (1993).

[link]


Google: series|episode+daughter+diving|swimming+blind+boy


Szinte semmit nem találtam róla, magyar címet sem.

2019. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!