Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Irnátok nekem hasonló filmeket...

Irnátok nekem hasonló filmeket/sorozatoka? (Bővebben lent) Örülnék ha nem csak egy válaszoló válaszolna. Minnél több választ várok.

Figyelt kérdés

Három fajta filmre gondoltam

1.Az első story kb.arrol szóljon,h van egy tini lány és fiú akik egy ideig jártak,de aztán valami miatt szakitottak..De a sorsnak hála újra találkoznak egy kis idővel később(közben mindkettőjüknek lett párja..)Majd pedig lassan újra összejönnek..


2.A film még arrol is szólhat,h egy tini fiú elhatározza,azt,h elcsábitja a suli egyik lányát,és lefekszik vele,meg stb.,aztán pedig ,eldobja,..De végül rájön,h szereti a lányt és megpróbálja visszaszerezni..

(Ezeket láttam:Keith,A fi]knak akiket valaha szerettem,Kegyetlen játékok,..)


3.A film storyja legyen az,h a fiú és a lány véletlen találkoznak és barátok lesznek,de lassan egymásba szeretnek,de a lánynak van már pasija aki csúnyán bánik vele,és a fiú mindig megvédi és a végén összejönnek..(Film példa Enders Game 2013)


FONTOS!!! Tinik legyenek a főszereplők..


2019. aug. 1. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rokonlelkek, Papírvárosok, Az élet habzsolva jó, Egy különc srác feljegyzései, Miután,

...

és az összes ilyen film..

próbáld ki googleba írd be az angol címüket és írd oda, hogy movies like -film címe-

2019. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek közül már mindegyiket láttam,de azért köszi..
2019. aug. 1. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

A csaj nem jár egyedül, 10dolog amit utálok benned, spinédzserek

Ezek kb sztem olyasmik mint amiket irtal

2019. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de már ezeket is mind láttam..
2019. aug. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!