Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A faun labirintusában a kis...

A faun labirintusában a kis csaj bekepzelte a dolgokat vagy tenyleg meg tortentek?

Figyelt kérdés
Amugy velemeny is irhattok a filmrol nekem nagyon teteszet de ugy tudom anno amikor kijott megoszto film volt.
2019. aug. 3. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Képzelte.


Persze, hogy megosztó, mivel nem a kommersz, egybites bosszúállók nézőinek készült. Azok nem tudnak mit kezdeni az ilyen filmekkel...

2019. aug. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
A latin művészetben létezik az ún. mágikus realizmus, ahol a valóságot fantasy szövi át és a két világ egybefolyik, hatással van egymásra. Igazából nem fontos, hogy képzelte-e vagy "valóság" volt, mert ugyanaz történt mindkét síkon.
2019. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyannyira "megosztó" volt anno, hogy a bemutatójának végén 15 percig tapsolták állva, meg 3 Oscart nyert... maximum abból a szempontból megosztó, hogy borzasztó nehéz alkotás, és nagyon csalóka első ránézésre, mert a trailer alapján valami misztikus mesés kis filmet várna az ember, hát nagyon nem azt kapja... Borzasztóan megrázó, szívszorító és sokkoló film.

Amúgy ha arra gondolsz hogy a sápadt szörnyet meg a faunt meg ezeket képzelte-e a csaj, azokat jó eséllyel igen (bár nincs ez így kimondva sosem, a nézőre van bízva gyakorlatilag mit gondol).

2019. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Egy interjúban Guillermo del Toro elmondta, hogy nem képzelte, tényleg megtörténtek, de sajnos ő egy idióta. A film sokkal mélyebb, ha csak képzelte.
2019. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha szerintem is melyebb ha csak kepzelte.
2019. aug. 6. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!