Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amatőr filmforgatás? Lenne...

Amatőr filmforgatás? Lenne egy-két kérdésem!

Figyelt kérdés
Már elég régóta foglalkoztat ez az egész, de csak mostanában jutottam el arra a pontra, hogy igen meg akarom mindenképp próbálni! A lényeg hogy szeretnék elkészíteni egy filmet, azon belül is a horror felé húzok. Itt vidéken a helyszínekkel nem lenne gond..egy jó kis történet kellene, de néhány támpont már megvan. Az fontos hogy nem három nap múlva akarok forgatókönyvet írni, mert úgy érzem időm van bőven és nem szeretném összecsapni. Az lenne a kérdésem, hogy mi az a technikai felszereltség ami nekem teljesen amatőrnek szükséges lehet. Milyen fajta kamerák, mikrofonok, egyéb kellékek? Eléggé maximalista vagyok, szóval nem valami gagyit akarok összehozni, de nyilván tisztában vagyok vele hogy ha nem költök rá milliókat akkor nagyon nehéz dolgom lesz. Viszont az ésszerűség határán belül gondolkodom az összeget illetően, mégis csak a nulláról, tapasztalat nélkül kezdeném el az egészet..Ti milyen cuccokat ajánlanátok? Vagy bármilyen tanácsot szívesen veszek! Ja, és ha valami ostobaságot írtam, azt nyugodtan vágjátok a fejemez, szeretnék jobban tisztában lenni a dolgokkal. Ha végig olvastad, már azzal megtiszteltél!
2019. aug. 3. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek hozzá, úgyhogy ne haragudj, ha nem lesz hasznos a válaszom, de a youtube videósok nagy részénél ki van írva a videóik leírásában a használt technika.

Ha esetleg nézel olyanokat, akiknél azt gondolod jó a minőség (persze leginkább olyan vlogok, amik szabadtéren vannak felvéve) akkor ott szemezgess. Biztos találsz olyan kamerákat, amiknek nem horror az ára. :)

2019. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De hasznos volt a válasz:) köszönöm!
2019. aug. 3. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!