Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a Cobra 11-ben...

Mi történt a Cobra 11-ben abban a részben amaikor Ben és Samír Elkaptak egy vírust meghalt valaki? Mi lett?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt egy fickó, akit a rendőrök kinevettek mert azt állította hogy egy szekta az új világ tervén dolgozik, de amikor jelentettek valami hasonló ügye, Ben és Samir hitt neki. Samirnek útban van a 2. gyerek, de sajnos ő és Ben is megfertőződött. Samirt behívták a kórházba, Andrea volt az ultrahangon, elbúcsúzott tőle, Andrea azt hitte elérzékenyült. Később Bennel véget akartak vetni az életüknek, de a srácnak a hívása félbeszakította őket. Kiderült hogy elkérte a szerelme kocsiját és követte a szektát, akik át akarták adni a vírust. Samir és Ben odasiettek, a fickó lelepleződött, mire odaértek pár embert sikerült legyőzniük. Találtak egy táskát, amibe ellenszer volt, Samir azt mondta vegye be Ben mert fiatal, Ben elfogadta, de Samirnek adta be végül a szurit. Aztán később elmentek (valaki hívta őket vagy a kölyök mondta el) hogy valami békekonferencián vagy min akarják szétszórni a vírust, Ben ekkor nagyon rosszul volt már. Odaértek, Samir és Ben megkeresték a szektát, Ben ekkor már elájult, Samir megtalálta a szurit, azt hitte hogy Ben meghalt, elkezdte siratni (miután beadta neki a szurit), aztán Ben megkocogtatta a vállát, összenevettek, de gyorsan ki kellett jutniuk mert bombát helyeztek el az épületben. Ben nagyon gyenge volt, ezért Samir motorral vitte ki. Odakint Andrea, a rendőrség és a "fesztivál" résztvevői, no meg a sajtó figyelte őket. Samir és Andrea csókolózott, Ben pedig mondta Kimnek hogy akkor megy és megírja a jelentést. Ennyi. =)
2010. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem halt meg ? Csak az a fura, hogy az előző évadot adják.... na mindegy NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM !!!!!!!!!!
2010. júl. 14. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen s azért adják az előző évadot, mert nyári szünet van. Ősztől újra visszatér Ben. :D
2010. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon köszönöm :) Imádom ezt a sorozatot, lány létemre.
2010. júl. 15. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én, mi vagyok? xD A Trixella is egy lány név, ha fiú lennék nem ezt választottam volna. xD És én is nádzson szeretem.^^ Főleg Tomot. (L) Bőgtem amikor meghalt...
2010. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is, akkor is sírtam amikor az Cris meghalt... Elég jó ez a fiús sorozat, és Ben se rossz benne ;) csajos szemmel
2010. júl. 17. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:

itt megtudod pontosan:D

[link]

2012. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!