Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is szörnyű lett a...

Szerintetek is szörnyű lett a Stranger Things magyar szinkronja?

Figyelt kérdés
En felirattal néztem, de valamelyik nap megnéztem szinkronnal egy részt és nagyon nem tetszett. De lehet csak azért mert én nem szinkronnal kezdtem nézni. Nektek mi a véleményetek róla?
2019. aug. 10. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Hogy lehet egy szinkron rossz örülj hogy magyarul van nem az a bu@i fölírat
2019. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Úgy lehet egy szinkron rossz, hogy megváltoztatják vele a karakterek személyiségét. A színész a hangjával is játszik, nem csak a testével. Na meg átírják teljesen másra a szöveget, vannak le nem fordítható szójátékok, és a magyar tévés adás sokszor meg van vágva és jelenetek hiányoznak belőle. Plusz a szinkronnak van egy tipikus mű tiszta dobozhangja, miközben az eredeti hangnál a térhatás és akusztika egészen más. A legnagyobb szívatás pedig, hogy ha nálunk nem teljesít jól egy sorozat, akkor nem vesznek meg több évadot, és a végén az is kénytelen eredeti nyelven nézni, aki tovább szeretné a történetet látni.
2019. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
én inkább nézem szinkronnak fölírat marhaság pofáznak Angolul vagy hogy idegesítő
2019. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Elég ha ránézel a magyarított címére ("Különös dolgok") és tudod hogy sok jóra innentől nem számíthatsz.
2019. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Mi a probléma a "Különös Dolgok" címmel? Ugyanazt jelenti, mint az eredeti angol címe. Ugyanannyit árul el a sorozatról mind az eredeti, mind pedig a magyar cím. Egyik sem hangzik hülyébben a másiknál, max a megszokás miatt az eredeti címét preferálod. Nem szeretem én sem a szinkronokat, ha tehetem, mindent eredeti nyelven nézek (legyen az akár olyan nyelv amit nem értek, max angol/magyar felirattal nézem), illetve a magyar címekkel is vannak néha bajok, de itt most pont nem értem mi is a probléma a magyar címmel.
2019. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első évadot láttam angolul és magyarul is. Szerintem teljesen oké a magyar szinkron.
2019. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!