Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Stranger Things-ben mikor...

A Stranger Things-ben mikor jöttek rá a gyerekek, (a 3 fiú) hogy Eleven lány?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén hangzik és valami nagyon nagy baromságot kérdezek, de az van hogy esténként szoktam nézni a sorozatot és egy csomószor elalszom rajta, másnap beletekerek és újra nézem attól a ponttól, amire emlékszem. De ez a részlet valahogy mégis kimaradhatott, mert már csak azt láttam hogy egy szőke parókát adtak Elevenre és lánynak öltöztették be.

Vagy az is lehet hogy eleve tudták hogy lány, csak én gondoltam fiúnak a haja miatt ? Mondom sokszor elalszom rajta, légyszives írjátok meg!



2019. aug. 11. 03:45
 1/8 anonim válasza:
17%
Eleve tudtak,hogy eleven eleven szokott lenni,ezert az elevensege miatt gyogyszert irtak fel neki!
2019. aug. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudják, hogy lány, amióta találkoztak. Ha nincs ott she-ként hivatkoznak rá.

Csak te nézted fiúnak.

2019. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Én a harmadik évadban is azt hittem, hogy fiú, aki lány akar lenni, csak még túl fiatal a hormonkezeléshez és műtéthez. De akkor ezek szerint a karakter maga tényleg lány?
2019. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lány. Ti mit néztek?
2019. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudták. Igazából amikor találkoztak, akkor ugye Dustin kérdezgette Őt, hogy miért nincs haja, hogy rákos-e. Én igazából eltudom képzelni, hogy először fiúnak hitték őt, mármint tényleg a nagyon elején a haja miatt. És aztán pedig miután rájöttek, hogy lány, azután ugye Dustin kérdezgetni kezdte, hogy miért nincs haja. De ez már csak egy elmélet. De a lényeg az, hogy "váo, te igazából lány vagy?" jelenet nincs benne. :)
2019. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát akkor ezt tényleg nagyon benéztem.:D
2019. aug. 11. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a 2. rész videán:

[link]

Az első rész végén találkoznak, de akkor még nem beszélnek egymáshoz. Lucas he-t mond, Dustin és Mike she-t. Legalábbis én így hallom.

2019. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Felhasználó328 ***** válasza:
100%
Én el tudom képzelni, hogy az elején fiúnak nézték, de utána amikor száraz ruhát adtak neki és előttük akarta átvenni, akkor nagyon kiakadtak meg kiabáltak, hogy ne ott vegye át, hanem menjen a fürdőszobába.
2019. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!