Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani olyan sorozatok...

T4M4S kérdése:

Tudtok mondani olyan sorozatokat amik jól le vannak zárva?

Figyelt kérdés
Unom már, hogy ha elkezdek egy sorozatot mindig elkaszálják és nincs befejezése, olyan sorozatok érdekelnének mint pl a The 100,The Walking Dead vagy akármi.
2019. aug. 12. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek sok sorozatot, de itt vannak amik nekem tetszettek.

Doktor House

Agymenők

Szökés (az 1. befejezése)

Lost (ezt nagyon sokan utálják. gondolom közre játszik hogy az emberek nagy része nem is érti :D)

Így jártam anyátokkal


Most hirtelen ennyi.

2019. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Válogass

[link]

[link]

2019. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem nagyon találtam kedvemre valót :/
2019. aug. 12. 21:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Breaking Bad - Totál szívás
2019. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A Lostot én is tudom ajánlani, a befejezése jó, szerintem ne hallgass azokra, akik lehurrogják, mert az egyéni vélemény, de nem elrontva lett. Csak valakinek vagy tetszik, vagy nem.

Csak a Lost az a fajta sorozat, ami akkor jó igazán, ha legalább 2x nézi meg az ember, hogy másodjára rádöbbenjen az összefüggésekre, amiket az elején még nem értett. Összetett és baromi jól kitalált sorozat. Misztikus és ez a vonal sokaknak nem tetszik, de szerintem (!!) remek.


A Monk az, ami végig tartja ugyanazt a szintet és a lezárása baromi jó!

2019. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A Breaking Badet láttam már, tényleg nagyon jó sorozat volt :D

Lostot hamarosan elkezdem, aztán hátha beszippant:D Köszi szépen, még nyugodtan jöhetnek más sorozatok is, a vikingek le van zárva?

2019. aug. 13. 01:06
 7/15 A kérdező kommentje:
És a szökés? Az is le van zárva?
2019. aug. 13. 05:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Night manager?

Band of Brothers?


Ezek nem tetszenek? Rövid, de tartalmas sorozatok lettek.

2019. aug. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a "vagy akármi"-ben tudok egy kicsit segíteni:


- A mentalista

- (A flúgos nyomozót én is imádtam!)

- A Bourne sorozat

- Poirot (Ha jól emlékszem 96 részes, és a lezárása nekem szívszorító volt.)

- Columbo - Frank, ha jól emlékszem- (Érdemes megnézni a két pilot részt, amely alapján eldöntötték, indulhat-e a sorozat. "A recept: gyilkosság" (1968) és "Váltságdíj egy halottért" (1971).

- Derrick - 281 rész - (Horst Tappert halála után derült ki, hogy a Waffen SS tagja volt.)

- Jóbarátok

2019. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A szökést akkoriban (2009) lezárták.

Aztán kitálálták, hogy csinálnak 1 új évadot 2017-re. Na azt nagyon nem kellett volna. Még az alap sztorira ráfogom, hogy oké. De nem nagyon sikerült elérniük amit akartak. Az új évad eredménye egy jónak ígérkező, lyukas valami lett, ami nem hogy nem magyaráz meg kissebb kérdéseket sem, de még azokat is felborítja amit biztosan tudtunk. Slussz poén, hogy 6. évad is lesz valamikor. Pedig az 5. messze nem teljesített jól.

2019. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!